ScrewFix otworzy 10 sklepów w Irlandii

Detalista, który zajmuje się sprzedażą artykułów dla majsterkowiczów, zapowiedział, że w Irlandii, otworzy 10 nowych sklepów, co da zatrudnienie około 160 osobom.

Placówki ScrewFix powstaną do końca stycznia przyszłego roku i dołączą do sklepów tej sieci w Sandyford, Swords, Waterford, Ennis i Kilkenny, które otwarte zostały na początku tego roku. W nowych sklepach zatrudnienie znajdą sprzedawcy, ale i kadra kierownicza oraz serwisanci.

Brytyjska firma jest obecnie ukierunkowana na rozwój i jej celem jest uruchomianie około 50 sklepów w Irlandii oraz Wielkiej Brytanii, co będzie rocznym rekordem na wyspach.

Dyrektor zarządzający ScrewFix John Mewett powiedział:

– Podczas kryzysu związanego z koronawirusem bezpieczeństwo klientów i współpracowników było naszym priorytetem numer jeden. Jestem niesamowicie dumny ze wszystkich kolegów Screwfix za ich wsparcie w dalszym dostarczaniu naszym klientom produktów, których potrzebują, aby utrzymać domy w cieple, bezpieczeństwie i mocy. Rosnące zapotrzebowanie na wygodę oznacza, że ​​otwieramy więcej sklepów, aby pomóc naszym zapracowanym klientom w wykonywaniu ich pracy.

ScrewFix jest siecią należącą do międzynarodowego koncernu Kingfisher, która zajmuje się remontami, a w dziewięciu krajach w Europie, ma już ponad 1360 sklepów i zatrudnia ponad 77 000 osób.

Bogdan Feręc

Źr: ScrewFix

Polska-IE: Udostępnij
Sukces Gardy. Odnala
Walcząc o chrześci
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian