Rynek spożywczy w Irlandii

Każdego miesiąca statystycy publikują informacje, która z sieci cieszyła się największym zainteresowaniem klientów, ale nie ujmuje się tam, polskich sklepów w Irlandii.

Dlatego właśnie proponujemy Państwu udział w tworzeniu naszego własnego rankingu, który będzie wyznacznikiem popularności sklepów i sieci na Zielonej Wyspie. Obecnie przygotowaliśmy ankietę, w której udział jest anonimowy i spodziewamy się, że to właśnie będzie podstawą do dużej ilości prawdziwych odpowiedzi, a te, nie będą w żaden sposób weryfikowane.

Ranking irlandzkiego rynku spożywczego „Studia Dublin” i portalu „Polska-IE” doczeka się też omówienia wyników, które publikowane będą na zakończenie każdego miesiąca. Wtedy również pojawiać się będzie kolejna miesięczna ankieta, która pomoże w stworzeniu kwartalnych, półrocznych i rocznych wyników popularności sieci spożywczych w Irlandii.

Prosimy też o przesyłanie zgłoszeń sklepów lub sieci, które nie znalazły się na liście, a także propozycję pytań, jakie powinny znaleźć się w ankiecie „Rynek spożywczy w Irlandii”.

Kolejność na liście jest obecnie przypadkowa.

Studio Dublin/Polska-IE

[Total_Soft_Poll id=”3″]

Polska-IE: Udostępnij
Minister zdrowia osk
KOMENDANT KOMISARIAT