Ryanair zwiększa ilość lotów do i z Kerry

Niewielki port lotniczy w Kerry doczekał się właśnie zwiększenia ilości lotów, a położone w północno-zachodniej części Irlandii lotnisko, odciążyć ma ruch w Cork.

Ryanair ogłosił nowy rozkład lotów z Kerry, który obowiązywać będzie latem 2023 r., obejmuje 7 tras, w tym popularne letnie punkty docelowe, w których znalazło się m.in. Alicante i Palma, a także doskonałe miejsca na wakacje, takie jak Londyn, Manchester i Frankfurt.

Dzięki zwiększonej o 7% przepustowości, niż miało to miejsce w poprzednim sezonie, Ryanair przewiezie tego lata ponad 350 000 pasażerów na i z lotniska Kerry, zwiększając turystykę oraz łączność w regionie, jednocześnie wspierając ponad 430 lokalnych miejsc pracy.  

Rozkład Ryanair Kerry na lato 2023 r. będzie wyglądał następująco:

– 7 tras

– 76 lotów tygodniowo

– 7% wzrost przepustowości

– Zwiększone częstotliwości na popularnych trasach – Alicante i Manchester

– 350 000 pasażerów do i z Kerry

– Wspieranie ponad 430 lokalnych miejsc pracy

Pasażerowie udający się i odlatujący z Kerry mogą już teraz zarezerwować lot na letni urlop, korzystając z najniższych cen biletów Ryanair do najszerszego wyboru miejsc docelowych, w tym m.in. te ekscytujące 7 tras do i z Kerry na lato 2023 r. Bilety i rezerwacje dostępne są na stronie Ryanair.com.

Dara Brady z Ryanair powiedział:

– Ryanair ma przyjemność ogłosić nasz nowy rozkład lotów Kerry na lato 2023, obejmujący 7 tras do Alicante, Faro i Londynu, oferując mieszkańcom Kerry i okolic jeszcze większy wybór na letnie wakacje po najniższych cenach w Europie. Z niecierpliwością czekamy na powitanie setek tysięcy klientów/odwiedzających na pokładzie naszych lotów do i z Kerry tego lata, ponieważ Ryanair nadal zapewnia większy ruch, łączność i niższe ceny, niż jakakolwiek inna linia lotnicza.

Bogdan Feręc

Źr: Ryanair

Photo by Marty Sakin on Unsplash

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Varadkar oddał pole
Społeczności szkol
EnglishGaeligePolskiУкраїнська
Zapraszamy na koncert Dory Goli. Więcej informacji>>>

EnglishGaeligePolskiУкраїнська
Zapraszamy na koncert Dory Goli. Więcej informacji>>>