Ryanair wznowi część lotów. W ile miejsc polecimy z Cork?

Irlandzka linia lotnicza poinformowała, że wkrótce uruchomi część połączeń lotniczych, ale będzie to zaledwie kilkanaście procent ze wcześniej proponowanych kierunków.

Np. z Cork, od 1 lipca Ryanair uruchomi 23 trasy, ale jest też lepsza informacja, bo lotów z Dublina będzie znacznie więcej. Ryanair przypomina jednocześnie, że wprowadzone zostały na pokładach ich samolotów zmiany, a te dotyczą m.in. noszenia maseczek ochronnych przez cały czas trwania lotu, a przed rozpoczęciem podróży, wypełnić należy druk informujący o miejscu pobytu po przylocie do miejsca docelowego.

Irlandzka linia budżetowa przypomina swoim klientom, że zmiany zasad obowiązują także na lotniskach, więc maseczkę należy nałożyć przed wejściem do terminala, a i mieć ją na twarzy do chwili opuszczenia miejsca przylotu.

Szczegółowe informacje o lotach i nowych zasadach obowiązujących w tej linii lotniczej, znajdują się na stronie www.ryanair.ie lub www.ryanair.pl.

Nawiasem mówiąc, to szczęśliwi powinni być wszyscy ci, którzy narzekali, że na irlandzkich lotniskach zainstalowany został system rozpoznawania twarzy. Teraz jest on zupełnie bezużyteczny, bo „zamaszczonych” nie da się zidentyfikować. 😁

Bogdan Feręc

Źr: Ryanair.ie

Polska-IE: Udostępnij...
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish