Ryanair wydłuża zerową opłatę zerową za rezerwacje

Ryanair ogłosił, że rozszerza swoją 0 € opłatę zmiany rezerwacji lotu dla wszystkich klientów, którzy zarezerwują podróż przed 30 czerwca 2021 roku.

Klienci Ryanair mogą teraz bezpiecznie zarezerwować zasłużoną letnią przerwę, wiedząc, że jeśli ich plany ulegną zmianie, mogą dwukrotnie przesunąć daty podróży z opłatą za zmianę w wysokości zero euro do końca października 2021 r.

Dyrektor marketingu Ryanair Dara Brady powiedział:

– Przyspieszenie programów wprowadzania szczepionek spowoduje zaszczepienie grup wysokiego ryzyka / osób starszych już na początku lata, co naszym zdaniem doprowadzi do złagodzenia ograniczeń w podróżowaniu i wzrostu zapotrzebowania na podróże na plaże Grecji, Hiszpanii i Włoch i Portugalii. Wielu klientów Ryanair będzie brać swoje pierwsze wakacje w ciągu roku w nadchodzące lato. Żeby nadal dostarczać jak najwięcej elastyczności i pewności, jak to możliwe, rozszerzyliśmy naszą zerową opłata za zmianę rezerwacji lotu, dla wszystkich rezerwacji dokonanych przed 30 czerwca. Klienci mogą teraz rezerwować loty na zasłużone letnie wakacje, wiedząc, że jeśli będą musieli przełożyć lub zmienić datę podróży, mogą to zrobić z zerową opłatą za zmianę do końca października 2021 r.

Uwaga: Obowiązują pewne warunki korzystania z usługi, a którymi można zapoznać się na stronie –  https://www.ryanair.com/ie/en/useful-info/no-change-fee

Bogdan Feręc

Źr: Ryanair

Polska-IE - © MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian