Ryanair wraca na lotnisko w Belfaście, uruchamiając 8 nowych tras na lato ’21

Ryanair ogłosił, że po dłuższej przerwie, powróci na lotnisko Belfast City i z przyjemnością uruchomi 8 nowych tras na lato 2011, łączących Belfast z wieloma popularnymi międzynarodowymi letnimi kierunkami.

Konsumenci z NI mogą teraz zarezerwować słoneczny wypoczynek w letnich ulubionych miejscach, w tym na Maladze, Majorce, Faro, Alicante, Barcelonie, Ibizie, Mediolanie Bergamo i Walencji, loty będą miały obniżone taryfy i możliwość skorzystania z oferty „zero opłaty za zmianę” w przypadku zmiany planów.

Bardzo udane wdrożenie programu szczepień w Wielkiej Brytanii, w którym prawie 35% dorosłej populacji Irlandii Północnej zostało już zaszczepionych, daje konsumentom Irlandii Północnej pewność, że letnie podróże będą możliwe, a przy niskich taryfach, które są teraz dostępne z lotniska w Belfaście, nigdy nie było na to lepszego czasu, dodaje Ryanair.

Aby uczcić powrót do Belfast City Airport, Ryanair uruchomił sprzedaż miejsc, z taryf dostępnych już od £ 14.99 dla podróży od czerwca do października 2021, które muszą być zamówione przed północą w sobotę, 6 marca i tylko na Ryanair.com.

Dyrektor marketingu Ryanair Dara Brady powiedział:

– Cieszymy się, że latem tego roku wrócimy na lotnisko Belfast-City, ponieważ wcześniej operowaliśmy tu w 2010 roku. Bardzo udane wdrożenie programu szczepień przez rząd Wielkiej Brytanii daje klientom pewność, że podróżowanie będzie możliwe tego lata, a konsumenci NI mają teraz 8 tras po niskich cenach do niektórych z najpopularniejszych miejsc wakacyjnych w Hiszpanii, Portugalii i we Włoszech. Żeby uczcić wprowadzenie tych 8 tras letnich z Belfastu, jesteśmy rozpoczęcie sprzedaży siedziska z taryf dostępnych już od £ 14.99 do podróży od czerwca do października 2021, które muszą być zarezerwowane przed północą w sobotę. Z niecierpliwością czekamy na powitanie klientów NI na pokładzie naszych lotów do Alicante, Barcelony, Mediolanu i Walencji tego lata. Zasłużona ucieczka to tylko jedno kliknięcie, więc aby uniknąć rozczarowania, radzimy klientom działać szybko i zarezerwować, zanim te niesamowite, niskie ceny zostaną osiągnięte.

Dyrektor generalny lotniska Belfast City Brian Ambrose stwierdził natomiast:

– To doskonała wiadomość dla osób z Irlandii Północnej, które rozważają wyjazd tego lata. Wybór tras oferowanych przez Ryanair ułatwi naszym pasażerom zarówno city break, jak i relaksujący wypoczynek na plaży. Podróże zostały znacznie ograniczone w ciągu ostatnich 12 miesięcy, a ponieważ wdrażanie szczepionek trwa w szybkim tempie, a ograniczenia łagodzą, spodziewamy się znacznego popytu na te trasy i nie możemy się doczekać, aby powitać klientów Ryanaira za pośrednictwem naszego terminalu.

Bogdan Feręc

Źr/Zdj: Ryanair

Polska-IE: Udostępnij
„Wielkiej Brytanii
Minister musi chroni
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian