Ryanair rozszerza siatkę połączeń na lato 2023

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!

Ryanair ogłosił niedawno, że większy ilość lotów z Shannon, a stanie się to dzięki dodaniu trzeciego samolotu, który obsługiwał będzie łącznie 24 trasy, w tym 2 nowe do miejsc takich jak Béziers i Newcastle.

Przez ostatnie 35 lat Ryanair z powodzeniem operował z Shannon, przewożąc do tej pory ponad 18 milionów pasażerów i mocno zainwestował w regionie, otwierając ostatnio najnowocześniejszy 3-zatokowy zakład konserwacyjny. Inwestycja warta jest 10 milionów euro i stworzyła 200 miejsc pracy wymagających wysokich kwalifikacji. 

Ryanair z przyjemnością ogłasza dodanie trzeciego samolotu do bazy w Shannon na lato’23, co stworzy dodatkowe 30 bezpośrednich miejsc pracy na lotnisku. 

Klientom Ryanaira ze środkowego zachodu nigdy nie było łatwiej wyruszyć w świat, zainspirować się tym, co ma do zaoferowania Europa, a także podróżować do wielu miejsc, podczas gdy turyści z całej Europy mogą pojawiać się w Shannon, aby cieszyć się pięknem hrabstwa Clare i jego wyjątkowym charakterem oraz regionem.

Zwiększony harmonogram lotów Ryanair w Shannon – Summer 2023 zapewni:

– 3 samoloty bazowe

– 300 milionów dolarów inwestycji w Shannon

– Ponad 180 lotów tygodniowo

– 880 miejsc pracy, w tym prawie 300 bezpośrednich

W przyszłym roku większy letni rozkład Ryanaira będzie dostarczał ponad 180 lotów tygodniowo, aby dać pasażerom z Shannon mnóstwo możliwości zaplanowania swoich słonecznych wypadów do najlepszych miejsc w Europie, jednocześnie kierując turystykę zagraniczną na zachód Irlandii, powiedział przedstawiciel irlandzkich linii lotniczych.

Bogdan Feręc

Źr: Ryanair

Photo by Markus Winkler on Unsplash

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Garda odnalazła cia
Uroczystość Wszyst
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.