Ryanair rozpoczął promocyjną sprzedaż biletów

Każda osoba, która przed pierwszym grudnia kupi bilet na dowolny lot z Dublina, może liczyć na rabat w wysokości 20%.

Promocja obowiązuje na grudniowe loty, które mają być pomostem łączącym rodziny, a przewoźnik, niezależnie od irlandzkiego rządu, a ten, nie jest zwolennikiem świątecznych odwiedzin, chce, aby największa możliwa ilość osób, pojawiła się w Irlandii. Ryanair poszedł nawet o krok dalej i ogłosił niedawno swój świąteczny rozkład lotów, a w tym, znalazły się dodatkowe połączenia z Belgią, Francją, Grecją, Włochami, Portugalią, Rumunią, Hiszpanią i Wielką Brytanią, a nowy rozkład lotów zacznie obowiązywać od 1 grudnia.

Ryanair przypomina również, że bez kwarantanny, można latać do i z państw oznaczonych kolorem zielonym, a wg europejskiego systemu sygnalizacji, ta zasada obowiązuje także w przypadku krajów oznaczonych na pomarańczowo. Irlandzki przewoźnik dodaje, iż w niektórych przypadkach, potrzebny jest negatywny wynik badania w kierunku koronawirusa, a takie badanie można wykonać również w centrach testowych na stołecznym lotnisku.

Rzeczniczka Ryanair powiedziała:

– Z zadowoleniem przyjmujemy wdrożenie unijnego systemu sygnalizacji świetlnej w Irlandii, a dzięki szeroko dostępnym testom Covid, system podróżny zapewnia, że ​​bliscy dotrą bezpiecznie do domu w okresie świątecznym. Żeby ułatwić podróż pasażerom, na naszej stronie internetowej utworzyliśmy funkcję, która zawiera listę ośrodków testowych zlokalizowanych w pobliżu lotnisk, z których operuje Ryanair, umożliwiając pasażerom zarezerwowanie testu podczas rezerwacji lotu do domu. Dzięki naszej niesamowitej wyprzedaży miejsc z 20% ZNIŻKĄ i lotom w całej Europie klienci mogą zarezerwować lot do domu w te Święta Bożego Narodzenia w fantastycznych cenach. Ponieważ te niesamowicie niskie ceny zostaną szybko zlikwidowane, klienci powinni zalogować się na Ryanair.com, aby uniknąć utraty możliwości zakupu biletu.

Bogdan Feręc

Źr: Ryanair

Polska-IE: Udostępnij
Trump uznał swoją
Bez szczepienia nigd
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian