Ryanair przedłuża możliwość bezpłatnej zmiany terminu

Kiedy rząd podjął decyzję o przedłużeniu blokady kraju, a i zapowiedział, że prawdopodobnie „zrujnuje” plany wakacyjne mieszkańców wyspy, pojawiły się informacje z Ryanair.

Otóż Krajowy Zespół ds. Zdrowia Publicznego nalega, aby rząd przyjął zasadę „Zero Covid” i zakazał wszystkich nieistotnych podróży na okres do jesieni tego roku. Część ministrów zgadza się z tymi propozycjami, kolejna część jest temu przeciwna, a wicepremier Leo Varadkar i minister transportu Eamon Ryan ostrzegają, że tak może się stać.

To z kolei wpłynęło na decyzję irlandzkiego przewoźnika, który poinformował, iż wszyscy jego klienci, którzy zarezerwują bilety do 31 marca 2021 roku, mogą spać spokojnie, bo do 31 października tego roku, będą mogli bezpłatnie zmienić termin lotu.

Rzecznik Ryanaira powiedział:

– Jeśli zmienią się Twoje plany, zmieni się Twoja rezerwacja. Żeby zapewnić klientom Ryanair jak największą elastyczność i pewność, rozszerzyliśmy naszą opłatę za zmianę lotu w wysokości zero euro dla wszystkich rezerwacji dokonanych w styczniu, lutym i marcu. Pamiętając, że ograniczenia Covid zmieniają się regularnie, Ryanair podjął decyzję, iż można dwukrotnie zmienić datę wylotu w rezerwacjach, aż do 31 października 2021. Klienci, z całą pewnością, mogą teraz rezerwować loty, aby zobaczyć rodziny i przyjaciół w Wielkanoc lub zarezerwować zasłużoną przerwę na lato 2021, wiedząc, że jeśli będą musieli przełożyć lub zmienić datę podróży, mogą to zrobić za zerową opłatą i to do końca października 2021 r.

Bogdan Feręc

Źr: Ryanair

Polska-IE - © MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM
Plan zaszczepienia p
Nieciekawe nastroje
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian