Ryanair opublikował 500 tras na lato 2022

Ryanair ogłosiła przedterminowo, wydanie rozkładu lotów na lato 2022, który obejmuje ponad 10 000 lotów tygodniowo na 500 trasach do najpopularniejszych miejsc docelowych, a kolejne połączenia, ogłoszone zostaną w nadchodzących miesiącach. Wszystkie trasy będzie można rezerwować do października 2022 r.

Ryanair z niecierpliwością czeka na zaoferowanie konsumentom obszernego programu na lato 2022, obejmującego wakacje na plaży, wycieczki do miast, krajobrazy pełne przygód i wszystkie atrakcje kulturalne, na które klienci niecierpliwie czekali. Popularne letnie destynacje, takie jak Barcelona, ​​Ibiza, Lanzarote, Lizbona, Malta, wyspy greckie i Neapol są na liście na lato 2022. Ponadto podekscytowani miejscy podróżnicy mogą zaplanować swoją podróż do takich miast jak Berlin, Kraków, Wenecja, Rzym. i Sewilla oraz wielu innych.

Aby uczcić premierę swojego harmonogramu Lato 2022, Ryanair uruchomił sprzedaż foteli z taryf dostępnych już od 29,99 € na podróże do końca października 2022 roku, ale te ceny sprzedaży muszą być zarezerwowane dzisiaj do północy i tylko na stronie internetowej Ryanair.com.

Dyrektor handlowy Ryanair Jason McGuinness powiedział:

– Cieszymy się, że możemy uruchomić nasz program na lato 2022, który do tej pory obejmuje 500 tras do ulubionych miast Europy i słonecznych miejsc docelowych. Przy ponad 10 000 lotów tygodniowo i kolejnych miejscach, które zostaną dodane w nadchodzących miesiącach, klienci mogą teraz z większą łatwością planować podróże na lato 2022 r. Uruchomiliśmy trasy do ulubionych miejsc przeznaczenia, w tym na Malagaę, Malta, do Palermo, Wenecji, Faro, na Teneryfę i wyspy greckie, a wkrótce zostanie dodanych wiele innych. Aby uczcić, uruchomiliśmy sprzedaż miejsc z taryf dostępnych już od 29,99 € na podróż do końca października 2022 roku.  Ponieważ te niesamowite, niskie ceny zostaną szybko zniesione, klienci powinni zalogować się na www.ryanair.com, aby ich nie przegapić.

Bogdan Feręc

Źr: Ryanair

Polska-IE: Udostępnij
Dobra ocena prezyden
Mary Lou McDonald TD
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian