Ryanair – Odrodzenie

Irlandzki przewoźnik poinformował, że zaczyna wracać do swoich dawnych rozkładów lotów, ale zapowiedział też otwieranie nowych tras i powiedział o maseczkach w samolotach.

W tym ostatnim przypadku linia lotnicza przewiduje, że osłony twarzy, obowiązkowe będą na pokładach samolotów Ryanair jeszcze w tym i przyszłym roku. Nie wiadomo, jak będzie później, ale przewoźnik spodziewa się, że to ograniczenie powinno stopniowo znikać.

Ryanair ma też dobrą informację dla pasażerów korzystających z lotniska Knock, bo wraz z letnim rozkładem lotów, uruchomi dla nowe połączenia z Knock do Edynburga i Manchesteru, a pierwsze loty odbędą się już we wrześniu. Na tych trasach proponuje się obecnie duże zniżki i do niedzieli, bilety z Knock do Edynburga oraz Manchesteru można kupić w cenie 19,99 €. Niższe stawki za bilety na tych trasach obowiązywać będą w rezerwacjach dokonanych przed 30 czerwca 2021 roku, a klienci linii będą mogli również bezpłatnie zmienić datę wylotu.

Dyrektor handlowy Ryanair Jason McGuinness powiedział:

– Z przyjemnością ogłaszamy dwie nowe trasy z Knock do Edynburga i Manchesteru, rozpoczynające się we wrześniu 2021 r. i latające dwa razy w tygodniu w ramach naszego irlandzkiego lata 2021. Mając na uwadze, że ograniczenia Covid zmieniają się regularnie, klienci mogą teraz rezerwować loty na zasłużoną przerwę, wiedząc, że jeśli będą musieli przesunąć lub zmienić datę podróży, mogą to zrobić do dwóch razy za zerową opłatą do końca października. 2021. Żeby uczcić te nowe trasy do Wielkiej Brytanii, ogłaszamy rozpoczęcie sprzedaży miejsc z taryfami dostępnymi już od 19,99 € na podróż do końca marca 2022, które muszą być zamówione przed północą w niedzielę 28 marca 2021. By skorzystać z tych niesamowicie niskich taryf, a raczej będą rozchwytywane, klienci powinni szybko zalogować się na www.ryanair.com i nie przegapić okazji.

Joe Gilmore, który jest dyrektorem zarządzającym Ireland West Airport, stwierdził:

– Dziękujemy Ryanair za nieustające, niezachwiane wsparcie dla lotniska w rozszerzaniu sieci tras w tym nadal jest najtrudniejszym okresem w historii lotnisk, a nawet dla lotnictwa na całym świecie, w wyniku pandemii COVID-19. Lotnisko było bardzo rozczarowane utratą tych dwóch usług w zeszłym roku po zaprzestaniu handlu przez naszego wieloletniego partnera Flybe, a naszym priorytetem w ciągu ostatnich 12 miesięcy było zapewnienie przewoźnika zastępczego dla tych usług, biorąc pod uwagę znaczenie i popularność tych rynków. To ogłoszenie odzwierciedla zaangażowanie lotniska i naszych partnerów lotniczych w odbudowę i dalsze rozszerzanie naszej siatki połączeń i jesteśmy przekonani, że przy wsparciu naszej bazy lojalnych klientów, partnerów władz lokalnych, interesariuszy i rządu, lotnisko powróci do wzrostu. To niezbyt odległa przyszłość, gdy podróże międzynarodowe wrócą do zdrowia po skutkach COVID-19.

Bogdan Feręc

Źr: Ryanair

Polska-IE: Udostępnij
Eksperci potwierdzaj
Lidl wygrał proces
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian