Ryanair jest dobrej myśli

W ostatnim tygodniu podwoiła się ilość rezerwacji na loty, które odbywać się będą po 1 lipca tego roku, powiedział dyrektor generalny linii Eddie Wilson.

Wraz z pierwszym dniem wakacji Ryanair uruchomi ogółem 1000 lotów, czyli około 40% procent połączeń sprzed pandemii, ale przewoźnik jest dobrej myśli i ma nadzieję, że znacznie szybciej niż to przewidywał, powróci do 100-procentowej siatki połączeń. Jednocześnie dyrektor Wilson powiedział, że osoby, które rezerwować będą bilety w lipcu i sierpniu, nie będą ponosić żadnych opłat, jeżeli zmuszone zostaną do zmiany terminu wylotu.

Eddie Wilson:

– Ludzie rezerwują tysiące lotów, nasze rezerwacje się podwoiły. Myślę, że teraz ograniczenia zaczynają być znoszone – życie w dużej mierze wróciło do normy, głównie w Europie kontynentalnej. Masz Hiszpanię, Włochy, Grecję, Portugalię – wszystkie są otwarte na biznes i turystów. Wielkimi rynkami dla nas poza Irlandią są Hiszpania i Portugalia, a od ostatniego tygodnia obserwujemy tam dużą popularność tych kierunków. W dużej mierze teraz ludzie wracają do pracy, zniesiono ograniczenia, ale ludzie patrzą też na wakacje, bo te zbliżają się wielkimi krokami.

Dyrektor Wilson powiedział również, że dział płatności Ryanair stale pracuje i realizuje wnioski o zwrot pieniędzy za niewykorzystane z powodu pandemii bilety, a jednocześnie instruuje swoich klientów, że mogą skorzystać także z innych form wynagrodzenia im tej niedogodności.

Bogdan Feręc

Źr: NewsTalk

Polska-IE: Udostępnij...
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish