Ryanair dobrze oceniany przez pasażerów

Irlandzka linia lotnicza ma powody do zadowolenia, ponieważ prawie 90% klientów, dobrze lub bardzo dobrze ocenia usługi oferowane przez tego przewoźnika.

Publikując dane o zadowoleniu podróżnych, jakich udało się przewieźć w grudniu, Ryanair opublikował informacje o spóźnieniach, a tych ogółem było zaledwie 8%. W związku z tym, o czasie wystartowało i doleciało na miejsce 92% lotów. Ryanair od wielu miesięcy podkreślał, że walczy o zaufanie klientów, chociaż czas, w jakim obecnie przyszło mu działać, jest bardzo trudny i może powodować niezadowolenie pasażerów.

Irlandzki przewoźnik stara się jednak wciąż podnosić jakość usług, i jak zapewnia, jest jedną z tych linii lotniczych, która spełnia życzenia swoich klientów. Podniesione zostały standardy obsługi oraz bezpieczeństwa, co przekłada się na zadowolenie pasażerów.

W ankiecie Ryanair udział wzięło prawie 11 000 pasażerów, a 89% ze wszystkich przewiezionych w grudniu, swój lot ocieniło, jako „doskonały, bardzo dobry lub dobry”. Pracę załogi wysoko oceniło 94% respondentów, a wybór posiłków i napojów dobrze ocenia 86% podróżnych. Jedzenie podawane na pokładach samolotów Ryanair, dobrze ocenia 84% biorących udział w ankiecie.

Ryanair zapowiedział również, że postara się zwiększyć świadomość i bezpieczeństwo swoich klientów, a także podejmować będzie niezbędne kroki, aby pasażerowie, mieli świadomość pełnego bezpieczeństwa podczas lotu.

Dara Brady z Ryanair stwierdził:

Nasze inicjatywy dotyczące zdrowego latania, takie jak codzienne środki dezynfekujące, obowiązkowe maski na twarz i inicjatywy zbliżeniowe, mają na celu zapewnienie naszym klientom pewności, podczas latania z nami. Cieszymy się, że 89% ankietowanych klientów, którzy latali zgodnie z naszymi nowymi wytycznymi dotyczącymi zdrowia, oceniło swój lot Ryanair w grudniu, jako „Doskonały / Bardzo dobry / Dobry”, korzystając z funkcji „Oceń Swój Lot”, która umożliwia wszystkim klientom, w czasie rzeczywistym, informować o swoich lotach za pośrednictwem aplikacji Ryanair i poczty e-mail.

Bogdan Feręc

Źr/Zdj: Ryanair

Polska-IE: Udostępnij
Fuel allowance dla w
Fala dymisji w Biał
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian