Ruszyło głosowanie internautów w konkursie Dobry Produkt! Wskaż swojego faworyta

Ruszyło głosowanie na Dobry Produkt 2019. Internauci mogą oddać swój głos na 1 z 20 artykułów wyróżnionych „Certyfikatem Dobry Produkt 2019” przez Jury – uznanych ekspertów, szefów kuchni i influencerów kulinarnych oraz dziennikarzy zajmujących się tematyką spożywczą i kulinarną.

Zasady konkursu są proste. Każdy internauta może oddać jeden głos. Głosując, można wybrać minimum jeden a maksimum 3 produkty. Głosowanie trwa do 21 października 2019, do godziny 12:00. Produkt, który zyska największe uznanie w oczach internautów, zostanie nagrodzony dodatkowym certyfikatem „Certyfikat Dobry Produkt – wybór internautów”.

Oddaj swój głos tutaj!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Przyznając Certyfikaty Dobry Produkt Jury nagradza i tym samym wskazuje najciekawsze produkty spożywcze, wyróżniające się jakością, innowacyjnością, ale także tradycyjną i regionalną recepturą przeznaczone na rynek detaliczny i HoReCa. Logo certyfikatu Dobry Produkt ma być drogowskazem w gąszczu propozycji i pomagać w dokonaniu jakościowego wyboru. Certyfikat Dobry Produkt daje szansę na wyróżnienie produktu i zwrócenie uwagi klientów oraz szefów kuchni.

Zobacz, jakimi kryteriami kierowało się Jury. {film:16064}

Certyfikaty zostaną wręczone 4 listopada 2019 roku podczas uroczystej, wieczornej Gali, która będzie finałem pierwszego dnia XII Forum Rynku Spożywczego i Handlu – największej konferencji dedykowanej sektorom przemysłu spożywczego i handlu w Polsce. Gala odbędzie się w warszawskim Hotelu Sheraton.

WIĘCEJ INFORMACJI O FRSIH, AGENDA I MOŻLIWOŚĆ REJESTRACJI NA WYDARZENIA NA WWW.FRSIH.PL.

DlaHandlu.pl>>>

Polska-IE
PL: Jak działa e-re
Jak pisać, żeby do
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish