Ruszył pierwszy sklep Spar w Janowie Lubelskim

11 kwietnia ruszył sklep Spar w w Janowie Lubelskim. Placówka licząca 216 mkw. posiada bardzo dobrą lokalizację – położona jest w centrum miejscowości, przy głównej krajowej drodze, w pobliżu dworca autobusowego.

Właściciele liczą, że oprócz mieszkańców Janowa na zakupy wstępować będą również przejezdni oraz okoliczni mieszkańcy, którzy licznie przyjeżdżają na odbywający się tu raz w tygodniu targ.

To pierwszy Spar należący do spółki, będącej franczyzobiorcą sklepu. Jeden ze wspólników działa już w handlu ponad 20 lat i do tej pory prowadził we franczyzie inny sklep. Postanowił jednak zmienić szyld na Spar. – Chcę być we franczyzie, bo daje ona więcej możliwości, jednak dotychczasowa sieć nie spełniła moich oczekiwań – mówi pan Grzegorz. Postanowiłem coś zmienić i zdecydowałem się właśnie na Spar, ponieważ uważam, że jest to najbardziej elastyczna firma na polskim rynku. Pozwala wykorzystać własne doświadczenie, jest otwarta na prawdziwą współpracę, słucha, a nie tylko narzuca. Mieszkańcy Janowa są przyzwyczajeni do lokalizacji mojego sklepu, jestem jednak przekonany, że teraz będą nas odwiedzać jeszcze liczniej i częściej. Będą mieli zapewniony najwyższy standard produktów i usług. Najbardziej dumni jesteśmy ze świetnie zaopatrzonego stoiska mięsnego oraz tzw. fresh food – świeżych owoców i warzyw w naszym sklepie na pewno nie zabraknie – podsumowuje.

DlaHandlu.pl>>>

Znajdź nas:

Translate »
RSS
Facebook
Facebook
LinkedIn