RTÉ i media głównego nurtu piorą mózgi

Publiczna irlandzka telewizja RTÉ, ale też inni nadawcy i wydawcy prasy w kraju, oskarżani są o to, że od marca 2020 roku, zmuszają mieszkańców Irlandii do oglądania i czytania wiadomości, które w przeważającej większości, dotyczą Covid-19.

Mówi się też, że zrobiono z mediów państwowych tubę propagandową w zakresie koronawirusa, a i narracja strachu, nie schodzi z czołówek programów informacyjnych i tytułów prasowych.

Media liberalne i przeciwstawiające się ogólnej opinii w tym zakresie twierdzą, że jest jednak sposób, aby uwolnić się od wszechobecności koronawirusa i należy wyłączyć telewizję, przestać oglądać wiadomości nadawane przez RTÉ, a także wszystkie inne państwowe media.

Wtedy i tylko wtedy, jak przekonuje np. The Liberal, zmieni się myślenie irlandzkiego społeczeństwa, a ludzie przestaną żyć w strachu.

Z krytyką The Liberal zetknął się również naczelny lekarz kraju dr Tony Holohan i jego codzienne konferencje, na których podawane są informacje o ilości zakażeń, co też wpływa na wiele osób w kraju, a te, tak głęboko wpojone mają słowa NPHET, iż nie dociera do nich żadna inna informacja.

Można też podać przykłady, prosto z naszych ulic, bo na tych właśnie, wiele osób nosi maski na twarzach, nawet w miejscach oddalonych od skupisk ludzkich, a i jeżdżą własnymi samochodami, bez pasażerów, ale za to w masce.

Żadne z mediów w Irlandii, nie neguje samej obecności wirusa SARS-CoV-2, chociaż mówi się o sztucznym jego pochodzeniu, ale powinno się w kraju zakończyć tę epidemię strachu i napędzanie szczepionkowej koniunktury.

The Liberal podkreśla, że takie postępowanie, może doprowadzić do szybkiego powstania leku na koronawirusa, więc już w tym roku, taki może się pojawić, co sprowadzi pandemię do poziomu faktu historycznego.

Bogdan Feręc

Źr: The Liberal

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Prawo aborcyjne w Ir
Szkolny Covid dominu
EnglishGaeligePolskiУкраїнська
EnglishGaeligePolskiУкраїнська