Rocznica wybuchu powstania warszawskiego

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!

Dzisiaj przez cały dzień na antenie Radia Wnet rozmawiać będziemy o rocznicy i wybuchu powstania warszawskiego, a prowadzący programy autorskie zapytają swoich gości o wiele pomijanych w mediach kwestii.

Również Studio Dublin Radia Wnet przygotowało program specjalny, więc od godziny 13:00 red. Tomasz Wybranowski opowiadać będzie z zaproszonymi gośćmi, co doprowadziło do wybuchu powstania warszawskiego i jaki był jego przebieg.

Wspólnie ze Studiem Riverside Radia Wnet Studio Dublin zajmie się nieco inną powstańczą kwestią, bo podejmiemy próbę oceny, jaka jest wiedza o powstaniu warszawskim Irlandczyków i sąsiednich Brytyjczyków.

Spróbujemy odpowiedzieć też na pytanie, czy nasze placówki dyplomatyczne robią wystarczająco dużo, by przekazywać wiedzę o powstaniu całemu społeczeństwu Republiki Irlandii oraz Wielkiej Brytanii, ale zastanowimy się również, czy takie działania podejmowane są na forum międzynarodowym przez polski rząd.

W programie pojawi się również Ireneusz Salamonowski jeden z założycieli zespołu „The iraas band”, polski poeta, prozaik, felietonista, autor utworów scenicznych Juliusz Erazm Bolek i z taśm archiwalnych Witold Jerzy Kieżun – polski ekonomista, profesor nauk ekonomicznych, teoretyk zarządzania, przedstawiciel polskiej szkoły prakseologicznej, w ramach której rozwijał prakseologiczną teorię organizacji i zarządzania.

Zapraszamy Państwa do słuchania dzisiejszych audycji Radia Wnet, które poświęcone zostały powstaniu warszawskiemu, a słuchać nas można w internecie>>>

Wcześniej zapraszamy do wysłuchania programu red. Tomasza Wybranowskiego, który poświęcił Krzysztofowi Kamilowi Baczyńskiemu.

Bogdan Feręc

Studio Riverside

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Narasta problem migr
Bałkany: strzały n
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.