Rewolucja w kredytach hipotecznych

Działające na terenie Republiki Irlandii banki, które udzielają pożyczek hipotecznych, doczekały się nareszcie poważnej konkurencji, co może zmienić cały rynek kredytów na domy.

Dzisiaj swoje drzwi otworzy przed klientami Avant Money, który chciałby wstrząsnąć całym systemem bankowym w Irlandii, a co ważne, może się to udać. Jak zapowiadają hiszpańscy udziałowcy, Avant Money oferować będzie kredyty hipoteczne, ale będą one znacznie niżej oprocentowane, niż obecnie obserwowane stawki w innych bankach z Irlandii.

Z informacji przekazanych przez rzecznika Avant Money wiemy, że oprocentowanie kredytu hipotecznego w tym banku będzie stałe i wyniesie 1,95%, co może przyczynić się do zmiany polityki innych pożyczkodawców, więc wywoła w ten sposób wojnę kredytową na wyspie.

Avant Money oczekuje, że wszystkie osoby, które myślą o zaciągnięciu kredytu hipotecznego lub już rozpoczęły proces aplikacji w innych bankach, zwrócą się w jego stronę, co da możliwość pozyskania wielu klientów i to w krótkim czasie.  

Bogdan Feręc

Źr: Avant Money

Polska-IE: Udostępnij
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian