Marzenia się spełniają

Marzenia się spełniają (pełny tekst)

Nadeszła długo oczekiwana chwila i Grupa Medialna „Polska Gazeta-IE”, postawi kolejny krok w realizacji od dawna wytyczonego celu.

Odwlekaliśmy ten moment, kolejne terminy były przekładane, a do realizacji projektu było z każdym dniem dalej. To jednak można nazwać już historią i wkrótce uruchomimy naszą internetową stację radiową.

Na początku będziecie mogli nas słuchać na żywo jedynie w niedzielę, ale obiecujemy, że to wszystko szybko się zmieni i będziemy z Wami przez cały tydzień. Mamy nadzieję, że program, który przygotowujemy, będzie atrakcyjny i zainteresuje dużą ilość słuchaczy. Będziemy łączyć się podczas audycji z różnymi zakątkami świata, a przede wszystkim z polonijnymi rozgłośniami w Australii, Kanadzie i USA. Nie zabraknie u nas także audycji o zabarwieniu społecznym, które przygotuje redakcja Tygodnika Polska Gazeta. Będzie także miejsce na promocję polskiej przedsiębiorczość w Irlandii. Ten projekt będzie realizowany przy współpracy z Konsulatem Honorowym Rzeczypospolitej Polskiej w Limerick, a swoje poparcie dla projektu zapowiedział pan Konsul Honorowy Rzeczypospolitej Polskiej w Irlandii Patrick O’Sullivan.

Wiele audycji przygotowujemy z myślą o paniach, które z pewnością zainteresują programy o modzie i urodzie. Panowie nie zostaną pozostawieni na pastwę samotności i sport, także będzie gościł na naszej antenie. Prowadzimy rozmowy z kilkoma redakcjami i mamy nadzieję, że uda się kolejne przedsięwzięcie, którymi są bezpośrednie transmisje z meczów piłkarskich. Wierni. Ci mogą liczyć na kilka chwil dla siebie, ponieważ na ukończeniu są prace związane ze współpracą z Polską Rozgłośnią Radia Watykan i transmisje ze Mszy Świętych, będą u nas gościć, a z ostatnich ustaleń wynika, że będzie nawet coś więcej.

Obecna będzie polityka, choć na te sprawy poświęcimy mniej czasu, niż byśmy chcieli, a przedstawimy w nieco lżejszej formule. Nie zabraknie natomiast muzyki, którą będzie prezentował szef muzyczny radia DJ Misza.

Nie wybraliśmy jeszcze nazwy dla radia i proponujemy, aby za nas to właśnie Państwo ją wybrali z propozycji, które prezentujemy.

  1. Radio Sunday
  2. O’key-Radio
  3. OUR.adio-IE
  4. OUR FM
  5. Radio węzeł-IE

Pozdrawiamy i czekamy na Was na antenie radia !!!

Propozycje nazwy radia można przesyłać na adres: polskagazeta@polska-ie.com

Grupa Medialna „Polska Gazeta-IE”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polska-IE: Udostępnij...
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish