Protokół przejściowy: Wskazówki dotyczące dobrych praktyk w zakresie dalszego zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID-19

Tánaiste i minister ds. przedsiębiorstw, handlu i zatrudnienia Leo Varadkar opublikował Protokół Przejściowy, dokument z wytycznymi, określający najlepsze praktyki w zakresie utrzymywania bezpieczeństwa w miejscu pracy, aby pomóc pracodawcom i ich pracownikom wrócić do pracy w bezpieczny sposób.

Protokół przejściowy: Wytyczne dotyczące dobrych praktyk w zakresie dalszego zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID-19 , rewizja protokołu Bezpieczna praca, odzwierciedlają wnioski wyciągnięte do tej pory i kładą większy nacisk na wskazówki i najlepsze praktyki wspierające bezpieczny powrót do fizycznej obecności w miejscu pracy.

Niniejsze wytyczne są ogólnym dokumentem mającym zastosowanie do wszystkich sektorów. Nie ma na celu zakazania wprowadzania określonych środków w określonych sektorach lub miejscach pracy. Wszystkie firmy i sektory, które mają konkretne wytyczne, powinny dokonać przeglądu i aktualizacji własnych wytycznych zgodnie z najnowszymi poradami dotyczącymi zdrowia publicznego.

Protokół przejściowy: Wskazówki dotyczące dobrych praktyk w zakresie dalszego zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID-19>>>

Opr: Bogdan Feręc

Źr: Department of Enterprise, Trade and Employment

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Uroczysta gala nagro
Rząd zatwierdza pra
EnglishGaeligePolskiУкраїнська
EnglishGaeligePolskiУкраїнська