Profesor Mirosław Matyja zaprasza na szkolenie na temat giełdy papierów wartościowych

Zapraszam Cię, drogi Przyjacielu na podróż w czasie.

Podczas szkoleń z serii „Pierwszy Milion na Giełdzie” przekażę Ci 25 lat mojego doświadczenia – w zaledwie kilka godzin. Zostaniesz praktycznym traderem, który działa analitycznie i potrafi kontrolować emocje. Na szkoleniu nie będziesz myśleć, ile możesz zarobić, ale jak wiele środków zachowasz i jak będą one mogły pracować dla Ciebie.

Zapraszam na szkolenia online z serii „Pierwszy Milion na Giełdzie”! Zapisz się już dziś na pierwszy webinar pt. „Szanse i ryzyka”. Poznaj tajniki mechanizmów giełdowych prosto z Wall Street. Inwestycja w wiedzę wypłaca najlepsze odsetki! Zainwestuj w siebie!

*    Szkolenie odbędzie się „na żywo” 9 sierpnia 2020 roku o godz. 19:30. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma pełen zapis wideo z webinaru.

*    Zapisz się na www.profesormatyja.pl

–       Jak zarobić na giełdzie?

–       Czy w ogóle warto inwestować?

–       Czy nie jest to związane z nadmiernym ryzykiem?

Wszystkie wymienione pytania mają rację bytu, jednak na samym początku należy rozróżnić grę na giełdzie od inwestowania na giełdzie.

Cykl szkoleń #PierwszyMilionNaGiełdzie dotyczy przede wszystkim inwestycji giełdowych, a w mniejszym stopniu gry giełdowej.

Pragnę Państwu przedstawić schemat funkcjonowania giełdy, jej reguły, psychologię i pokazać możliwości skutecznych inwestycji giełdowych. Temat pierwszego szkolenia z cyklu będą podstawy handlu akcjami.

Nie zamierzam podawać żadnych sugestii „co warto kupić?”, ale wskażę kierunki rozwoju giełdy w powiązaniu z ekonomią, polityką, społeczeństwem i… psychologią.

Serdecznie zapraszam do rejestracji i już teraz dziękuję za bardzo duże zainteresowanie tematem! Przypominam, że do 9 sierpnia obowiązuje ponad 30% zniżka na udział w pierwszym szkoleniu!

✅Scenariusz pierwszego szkolenia:

1. Proste, ale konieczne definicje.

2. Jak handlować na giełdzie?

3. Koniunktura gospodarcza, a giełda

4. Dlaczego giełdy stały się w ostatnich latach atrakcyjne?

5. Szansa na wielkie pieniądze?

6. Ryzyka giełdowe

Profesor Mirosław Matyja

Polska-IE: Udostępnij
Zasiłki na powrót
LEMON PROJECT IRELAN
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian