Profesor Mirosław Matyja zaprasza na szkolenie na temat giełdy papierów wartościowych

Zapraszam Cię, drogi Przyjacielu na podróż w czasie.
Podczas szkoleń z serii „Pierwszy Milion na Giełdzie” przekażę Ci 25 lat mojego doświadczenia – w zaledwie kilka godzin. Zostaniesz praktycznym traderem, który działa analitycznie i potrafi kontrolować emocje. Na szkoleniu nie będziesz myśleć, ile możesz zarobić, ale jak wiele środków zachowasz i jak będą one mogły pracować dla Ciebie.
Zapraszam na szkolenia online z serii „Pierwszy Milion na Giełdzie”! Zapisz się już dziś na pierwszy webinar pt. „Szanse i ryzyka”. Poznaj tajniki mechanizmów giełdowych prosto z Wall Street. Inwestycja w wiedzę wypłaca najlepsze odsetki! Zainwestuj w siebie!
Szkolenie odbędzie się „na żywo” 9 sierpnia 2020 roku o godz. 19:30. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma pełen zapis wideo z webinaru.
Zapisz się na www.profesormatyja.pl
– Jak zarobić na giełdzie?
– Czy w ogóle warto inwestować?
– Czy nie jest to związane z nadmiernym ryzykiem?
Wszystkie wymienione pytania mają rację bytu, jednak na samym początku należy rozróżnić grę na giełdzie od inwestowania na giełdzie.
Cykl szkoleń #PierwszyMilionNaGiełdzie dotyczy przede wszystkim inwestycji giełdowych, a w mniejszym stopniu gry giełdowej.
Pragnę Państwu przedstawić schemat funkcjonowania giełdy, jej reguły, psychologię i pokazać możliwości skutecznych inwestycji giełdowych. Temat pierwszego szkolenia z cyklu będą podstawy handlu akcjami.
Nie zamierzam podawać żadnych sugestii „co warto kupić?”, ale wskażę kierunki rozwoju giełdy w powiązaniu z ekonomią, polityką, społeczeństwem i… psychologią.
Serdecznie zapraszam do rejestracji i już teraz dziękuję za bardzo duże zainteresowanie tematem! Przypominam, że do 9 sierpnia obowiązuje ponad 30% zniżka na udział w pierwszym szkoleniu!
Scenariusz pierwszego szkolenia:
1. Proste, ale konieczne definicje.
2. Jak handlować na giełdzie?
3. Koniunktura gospodarcza, a giełda
4. Dlaczego giełdy stały się w ostatnich latach atrakcyjne?
5. Szansa na wielkie pieniądze?
6. Ryzyka giełdowe
Profesor Mirosław Matyja