Profesor Mirosław Matyja: Wyjście awaryjne

Wyjście awaryjne z układu zamkniętego czyli demokracja bezpośrednia w Polsce.

Pod tym tytułem dojdzie do skutku długo oczekiwana i przekładana kilkakrotnie audycja u redaktora Andy Choińskiego w USA z moim skromnym udziałem.

Audycja będzie miała miejsce w sobotę 24 kwietnia o godzinie 21.00. Dyskutować będziemy – jak sam tytuł mówi – o polskim układzie zamkniętym i o możliwościach wyjścia z niego poprzez drzwi awaryjne, które maja na imię „demokracja bezpośrednia”.

Cała reszta w sobotniej audycji.

Serdecznie zapraszam.

W programie na żywo gość specjalny prof. dr hab. Mirosław Matyja, polski ekonomista, politolog i historyk. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Uniwersytetu w Bazylei. Profesor na Uniwersytecie Bolońskim w Miami w Mumbaju, Fryburgu i Lusace, profesor afiliowany na Polskim Uniwersytecie na Obczyźnie (PUNO) w Londynie. Obecnie jest pracownikiem jednego ze szwajcarskich ministerstw, już wiele lat mieszka na emigracji, ale ciągle jest związany z Polską. Podczas naszego programu na żywo profesor odpowie na wiele pytań związanych z demokracją bezpośrednią i jak jej szwajcarski model może wpłynąć w przyszłości na rozwiązania polityczne w Polsce. W programie również wystąpi Jerzy Zięba i Zyggi z Teksasu.

Profesor Mirosław Matyja – Matyja Publishing

Polska-IE - © MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM
Irlandia nie wykonuj
Czas, czas, wszystko
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian