Premier zainicjował kampanię #InThisTogether

Akcja skierowana jest do osób, które chcą pozostać w kontakcie, pozostać aktywni i pozostać w dobrym stanie psychicznym podczas pandemii Covid-19, powiedział premier.

An Taoiseach Leo Varadkar rozpoczął 24 kwietnia nową kampanię – In This Together, która ma na celu pomóc wszystkim w Irlandii pozostać w kontakcie, pozostać aktywnym i dbać o ich dobre samopoczucie psychiczne podczas Covid-19. Kampania, która rozpoczęła się wczoraj, zachęca wszystkich do wybrania nowej aktywności, która może pomóc im poczuć się trochę zdrowiej lub lepiej, gdy mamy do czynienia z wirusem Covid-19.

Do premiera dołączyli minister zdrowia Simon Harris i minister ds. dzieci i młodzieży Katherine Zappone, którzy także promują proponowany rodzaj aktywności.

Kampania to przydatne porady, aby pomóc osobom w każdym wieku w radzeniu sobie z bieżącymi ograniczeniami, niezależnie od tego, czy opiekują się dziećmi, nie radzą sobie z izolacją, przygotowują się do uzyskania certyfikatu Leaving Cert lub w innych przypadkach podczas izolacji kraju.

W tym razem rząd oferuje regularne publikacje tekstowe oraz filmy, a te zawierać będą pomysły na działania dla osób w każdym wieku w czasie pandemii. Publikacje pojawiać się będą w mediach społecznościowych, u partnerów rządowych w ich kanałach informacyjnych, a publikowane będą też przez Community Call Forum, czyli centra, które zostały utworzone w Irlandii, by pomagać mieszkańcom kraju podczas pandemii.

Wszystkie informacje są udostępniane na stronie gov.ie/Together, na stronach internetowych władz lokalnych, w mediach społecznościowych, telewizji, radiu i gazetach, podczas całego okresu kryzysowego, a więcej na temat lokalnych inicjatyw, dowiedzieć się można na stronach internetowych władz lokalnych.

Bogdan Feręc

Źr: MerrionStreet.ie

Polska-IE: Udostępnij...
Emocje zapisane w ci
Prawie 6 mld €. Ty
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish