Pracownicy Biedronki dostają nowe stroje. Czerń i czerwień zamiast zieleni

Sieć Biedronka rozpoczęła wyposażanie pracowników sklepów w nowe stroje. Ubrania w kolorach czerni i czerwieni zostały już przetestowane przez Biedronkę w Wyszkowie, Białymstoku i Warszawie. My wybraliśmy się do warszawskiego sklepu sieci przy ulicy Radzymińskiej, aby sfotografować uniformy.

Większość pracowników sieci otrzyma nowe stroje latem bieżącego roku. Sieć będzie systematycznie wprowadzać zmiany ze względu na skalę działania (Biedronka na ponad 3 tys. sklepów i zatrudnia ponad 68 tys. ludzi).

Zmianie uległa przede wszystkim kolorystyka ubrań. Została dostosowana do kolorów marki i wyglądu jej sklepów. W poprzednich strojach dominowała zieleń, a teraz stroje są czerwono-czarne. Sieć podkreśla, że ubrania wykonane są z dobrych materiałów. Kierownicy sklepów będą nosić zapinane koszule, a zastępcy kierowników dostaną koszulki polo. Ciekawostką jest fakt, że ze strojów usunięto nazwę Biedronka. Napis Biedronka pojawia się jedynie na guzikach koszul.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
UOKIK gromadzi materiał dowodowy ws. Biedronki
Wszyscy pracownicy sklepów otrzymają następujący zestaw: koszulki polo lub koszule, bezrękawniki z membraną, rozpinane bluzy i czarne fartuchy z „biedronkowymi” kropkami. Zestawy ubrań będą w dwóch wersjach: damskiej i męskiej.

Przypomnijmy, że w przeszłości pracownicy sieci nosili już stroje w takich kolorach.

DlaHandlu.pl>>>

Polska-IE: Udostępnij...
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish