Pracodawca Godny Polecenia

W trudnym i skomplikowanym czasie czasami potrzebujemy pomocy, a wydarzenia związane z pandemią skłaniają, aby podjąć każdą inicjatywę, by wesprzeć pracodawców, pracowników, ale też osoby poszukujące pracy.

Dlatego proponujemy Państwu nasz nowy projekt, który w Irlandii wspólnie prowadzić będzie „Studio Dublin” radia Wnet oraz portal Polska-IE. Zapraszamy do udziału wszystkich mieszkańców kraju, czyli tych, którzy pracują w irlandzkich, jak i polskich, ale i firmach, prowadzonych przez przedstawicieli innych narodowości, aby zgłaszali przedsiębiorstwa, które można nazwać „Pracodawcą Godnym Polecenia”.

Nie wyznaczamy właściwie żadnych kryteriów, jakie kwalifikować będą do udziału w naszej akcji, więc zgłosić można zarówno firmę dużą, jak i małą oraz średnią. Ważne jest, aby biznes mógł być nazwany przez zatrudnione tam osoby, „godnym polecenia”, w równym stopniu ze względu na poszanowanie pracowników, jak i wysoką kulturę traktowania klientów. Nie ma znaczenia, czy przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją, sprzedażą, czy usługami, ponieważ zależy nam na pokazaniu firm, które odpowiednio i z poszanowaniem przepisów prowadzą swoje interesy.

„Pracodawca Godny Polecenia” – Edycja 1, rozpocznie się 1 października, a trwać będzie do końca roku. W tym czasie pracodawcy zaprezentowani zostaną w autorskiej audycji „Studia Dublin”, by w styczniu, można było przeprowadzić głosowanie i wybrać tego, który może liczyć na 12-miesięczną darmową reklamę w programie „Studio Dublin” oraz na portalu Polska-IE.

Zgłoszenia przesyłać można już teraz na adres: pracodawce.polecam@polska-ie.com.

W zgłoszeniu należy podać pełne dane firmy, ilość zatrudnionych osób, opis prowadzonej działalności, a także szczegóły, którymi wyróżnia się przedsiębiorstwo oraz imię i nazwisko osoby, a także numer telefonu, abyśmy mogli przeprowadzić rozmowę wstępną, a następnie wywiad. Ze względów prawnych, prosimy również o przesłanie zgody na przetwarzanie danych, podpisane przez właściciela firmy lub osobę, która reprezentować będzie zakład podczas realizacji projektu.

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń,

Tomasz Wybranowski, Bogdan Feręc

Studio Dublin – Radio Wnet/Polska-IE

Polska-IE: Udostępnij
Fine Gael nadal z Bi
Kogo poszukują prac
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian