Poseł Colm Burke i senator Jerry Buttimer zapraszają do udziału w internetowym spotkaniu z ministrem Simonem Harrisem

Deputowany Fine Gael Colm Burke i senator Jerry Buttimer są gospodarzami publicznego spotkania online z ministrem szkolnictwa wyższego Simonem Harrisem w środę 19 stycznia o godzinie 19:30 w celu omówienia dalszego i szkolnictwa wyższego.

Senator z Cork South Central Jerry Buttimer powiedział:

– Minister Harris niedawno ogłosił bardzo pożądane ulepszenia strony internetowej CAO. Teraz, gdy studenci będą ubiegać się o edukację na trzecim poziomie online, pełen zakres opcji będzie dostępny na jednej platformie: szkolnictwo wyższe, szkolenia i praktyki. Promowanie możliwości dalszego kształcenia i praktyk na stronie CAO będzie przełomem dla absolwentów szkół. Jeśli chodzi o spojrzenie poza uniwersytet, istnieje wiele możliwości, ale czasami trudno jest uzyskać jasny obraz tego, co może być dla niej najlepsze. Minister dołączy do mnie i posła Burke’a online w najbliższą środę o 19:30, aby omówić te aktualizacje, a także wszystkie sprawy związane ze szkolnictwem wyższym. Spotkanie jest otwarte dla publiczności, wszyscy mogą wziąć udział, rejestrując się z wyprzedzeniem, wysyłając e-mail na colm.burke@oir.ie lub jerry.buttimer@oir.ie.

Poseł Colm Burke dodał:

– W ciągu najbliższych kilku miesięcy studenci będą zastanawiać się nad kolejnymi krokami w życiu. Do udziału w tym wydarzeniu zachęcam w szczególności uczniów Leaving Cert, ich rodziców i nauczycieli. Mamy wiele sektorów oferujących ciekawe kariery, z tak wieloma różnymi drogami, aby się tam dostać. Minister Harris będzie pod ręką, aby odpowiedzieć na pytania bezpośrednio od uczniów i wyjaśnić aktualne opcje dostępne dla uczniów. Dołącz do nas, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o dalszym i wyższym kształceniu oraz szkoleniach.

Opr: Bogdan Feręc

Źr: Fine Gael

Polska-IE: © MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM
Rośnie fala covidow
Komisja mieszkaniowa
EnglishGaeligePolskiРусский
EnglishGaeligePolskiРусский