Pomóżcie spełnić nasze marzenia…

W naszej akcji „Polski Business w Irlandii” prezentujemy polskie firmy, które działają lub chcą działać w Irlandii, więc dzisiaj do tego grona dołącza „Castle Farm” z Kilkenny.

Akcja zapoczątkowana została przez Radio Wnet i portal Polska-IE, a ma być wsparciem w czasach, kiedy pomoc potrzebna jest każdej firmie, nawet najmniejszej. Właściciele „Castle Farm” znani są już słuchaczom Radia Wnet, a teraz przyszedł czas, by Polonia w Irlandii, zapoznała się z ofertą naszych rodaków, którzy zapraszają do siebie na wypoczynek i oczywiście po swojskie wyroby.

Castle Farm – POMÓŻCIE NAM SPEŁNIĆ NASZE MARZENIA

Zawsze było naszym marzeniem, aby stworzyć takie miejsce, gdzie moglibyśmy przyjąć przyjezdnych z typowo polską gościnnością, poczęstować naszymi wyjątkowymi produktami, pokazać, jak to robimy, sprawić, aby goście poczuli się, jak u babci na wsi.
Głównie chodzi nam o dzieci, bo to one są przecież najważniejsze, a większość z nich nie wie, co to jest wieś i jak wygląda życie na wsi. Dlatego chcemy stworzyć takie miejsce, gdzie mogłyby zobaczyć, jak wygląda życie farmera, poznać obowiązki związane z hodowlą zwierząt, miałyby możliwość ich dotknięcia, pogłaskania i nakarmienia.


Zależy nam, żeby stworzyć miłą, rodzinną atmosferę i miejsce, w którym przy ognisku, odpocząć można od miejskiego zgiełku, zrelaksować się w saunie, czy wziąć kąpiel w balii z ciepłą wodą i hydromasażem.

Chcemy stworzyć też miejsce, gdzie samemu można zrobić ser, podczas warsztatów przygotować i upiec chleb na zakwasie, poczuć tę niesamowitą atmosferę wiejskiego życia, patrząc na pasące się obok zwierzęta, wsłuchać się w naturę. Chcemy stworzyć miejsce, do którego będzie się tęskniło, i do którego chce się wracać. Pragniemy uczynić to miejsce bardzo kameralnym, dlatego będą tylko 2 domki i każdemu, kto do nas przyjedzie, poświęcić jak najwięcej czasu, żeby poczuł się członkiem naszej rodziny, a nie tylko kolejnym „klientem”.

Rozwijając nasz projekt, zaczęliśmy interesować się mobilnymi domkami i doszliśmy do wniosku, że jeżeli chcielibyśmy zrealizować ten projekt jeszcze w tym roku (na czym nam bardzo zależy, a niestety nie zostało dużo czasu do końca sezonu), musielibyśmy kupić domki, które nadają się od razu do zamieszkania, nie wymagają większego remontu, wprowadzić tylko drobne kosmetyczne poprawki. Niestety, wymaga to większych środków finansowych, gdyż takie domki są po prostu dużo droższe. Skalkulowaliśmy wszystko i przekracza to bardzo nasze możliwości finansowe.
Otóż kilka osób popierających nasz projekt, podsunęło nam genialny pomysł, jak moglibyśmy zorganizować środki na rozpoczęcie naszego projektu i przyjęcie pierwszych gości jeszcze w tym roku.
Nie chodzi nam o żadną zbiórkę, czy darowiznę.
Jest rzeczą oczywistą i praktykowaną wszędzie, że każdy, kto planuje weekendowy wyjazd bądź dłuższe wakacje, musi wpłacić depozyt, żeby zarezerwować sobie pobyt.
I właśnie tego dotyczy nasza prośba, czyli wpłaty większego depozytu na poczet pobytu.
Zazwyczaj wpłaca się na rezerwację 10 – 20 proc. depozytu. My potrzebowalibyśmy więcej, jakieś 70 – 80 procent kosztów pobytu, ale też tych rezerwacji musiałoby być sporo, na ten i może na przyszły rok.


Biznes jest legalny, zarejestrowany i ubezpieczony, a na wpłacone depozyty wystawimy rachunki.

Na razie zwracamy się z zapytaniem, czy byłby ktoś chętny, żeby do nas przyjechać i pomóc nam w realizacji naszego projektu i marzeń poprzez wpłatę depozytu i czy byłoby na tylu chętnych, by pozwoliło to pokryć część kosztów?
Jeżeli uzyskamy taką informację, wtedy przedstawimy pełną ofertę.
Proszę pisać w komentarzach, kto byłby chętny zarezerwować u nas pobyt i wpłacić nam depozyt. (komentarze – Castle Farm>>>)

Wcześniej otrzymywaliśmy mnóstwo pytań odnośnie cen, dlatego poniżej przedstawiamy naszą ofertę.


Na początku jednak kilka słów o szczegółach:
* Planujemy otwarcie sezonu we wrześniu 2020, o ile będą chętne osoby na rezerwację i wpłatę depozytu, który pozwoli nam na częściowe pokrycie kosztów, które musimy ponieść.
* Rezerwacji można dokonywać już teraz, TYLKO I WYŁĄCZNIE w wiadomości prywatnej, gdyż niektóre komentarze pod postami nie pojawiają się, można je przeoczyć albo ciężko jest je znaleźć w dużej ilości komentarzy.
* Po dokonaniu rezerwacji nie trzeba od razu wpłacać depozytu, ponieważ musimy uzbierać wystarczająco dużo rezerwacji, żeby wiedzieć, czy wystarczy nam pieniędzy z depozytów na pokrycie planowanych kosztów.
* Będziemy informować na bieżąco, jak przedstawia sie sytuacja.
Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszym projektem, za zaufanie i za pomoc, by spełnić nasze marzenie.

OFERTA AGROTURYSTYCZNA CASTLE FARM

Na przywitanie, aby umilić naszym gościom pobyt, oferujemy całą blaszkę pysznego ciasta – FREE!

1. NOCLEGI (bez śniadania):

* 3 pokojowy Mobile Home maksymalnie 6 osób 220 €/noc (salonik, aneks kuchenny, łazienka, centralne ogrzewanie)
* 2 pokojowy Mobile Home maksymalnie 4 osoby 180 €/noc (salonik, aneks kuchenny, łazienka, centralne ogrzewanie)

  • W każdej kuchni dostępna kawa, herbata, mleko i cukier oraz środki czystości.
  • W wyposażeniu każdej kuchni czajnik, lodówka, kuchenka oraz talerze, sztućce i garnki.
  • W wyposażeniu każdej łazienki mydło, szampon, ręczniki, papier toaletowy.

2. ŚNIADANIA (opcjonalnie):

* Osoba dorosła – 12 €

* Dzieci do lat 16 – 8 €

* Dzieci do lat 3 jedzą za darmo

W skład śniadania wchodzą: jajka sadzone (od naszych kur), boczek smażony (naszej produkcji), świeży ser owczy (naszego wyrobu) z olejem rzepakowym tłoczonym na zimno (naszej produkcji), talerz wędlin własnego wyrobu, świeże pomidorki z cebulką, świeżo upieczony chlebek na zakwasie, świeżo upieczone bułeczki, kawa i herbata, dla dzieci: omlet babci Gieni.

3. OGNISKO (opcjonalnie):

* Ognisko – przygotowane przez nas z własnych produktów: 9 €/osoba: kiełbaska na kiju, szaszłyki lub karkówka, pieczone ziemniaki, chleb.

*Kociołek z ogniska – do wyboru: gulasz węgierski lub pieczonka w kociołku, chleb 10 €/osoba.

* Jagnięcina pieczona na ognisku 16 €/osoba.

* Ognisko przygotowane we własnym zakresie z własnym jedzeniem 20 €.

4. KARMIENIE ZWIERZĄT (opcjonalnie): Poranne i popołudniowe karmienie osiołków, owiec i kurek (przygotowanie jedzenia i karmienie wszystkich zwierząt na naszej farmie) 10 €/osoba. UWAGA! Pobudka o 7:00, a budzenie jest gratis.

5. WARSZTATY TEMATYCZNE (opcjonalnie):

* Pieczenie chleba: 40 €/osoba: wyrabianie ciasta, pieczenie chleba (dla każdego uczestnika upieczony bochenek chleba).

* Produkcja sera owczego: 50 €/osoba: proces produkcji sera owczego CASTLE BUNDZ, CASTLE BRYNDZA (dla każdego uczestnika 200 g sera).

* Tłoczenie oleju na zimno (dla każdego uczestnika butelka oleju 250 ml) 30 €/osoba.

6. DODATKOWE ATRAKCJE:

* SAUNA PAROWA 50 €/doba

* BALIA KĄPIELOWA Z GORĄCĄ WODĄ I JACUZZI 40 €/doba

* TRAMPOLINA FREE

* HUŚTAWKI FREE

* PIASKOWNICA FREE

* RODZINNE GRY PLANSZOWE (w wyposażeniu każdego domku) FREE

7. ATRAKCJE TURYSTYCZNE W REGIONIE (Kid-friendly):
* Kilkenny Castle and Gardens (30 min).
* Dunmore Cave (40 min).
* Castlecomer Discovery Park (1h 10 min).
* The National Reptile Zoo (45 min).
* BALLYKEEFFE DISTILLERY (20 min) – degustacja alkoholu bez ograniczeń na każdym etapie produkcji, oferta dla dorosłych 30 €/osoba.

8. ZAKUPY NASZYCH WYROBÓW (po wcześniejszym zamówieniu).

POMÓŻCIE NAM SPEŁNIĆ NASZE MARZENIA!!!

Więcej informacji na stronie: Castle Farm>>>

Akcji patronuje „Studio Dublin” oraz Portal „Polska-IE”

Polska-IE: Udostępnij...
Profesor Mirosław M
Lisa Smith z dodatko
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish