POLICJANT NA WOLNYM WYPATRZYŁ POSZUKIWANEGO

Dzięki spostrzegawczości policjanta po służbie i szybkiej interwencji kryminalnych, zatrzymany został 21-latek, poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania wiedząc, że ma „do odsiadki” prawie trzy lata. Trafił już do zakładu karnego.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego w Puławach zatrzymali 21-latka poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania, wiedząc, że ma do odbycia karę prawie trzech lat pozbawienia wolności.

Do jego zatrzymania doszło wieczorem na jednym z puławskich osiedli. Informację o tym, gdzie znajduje się poszukiwany 21-latek, przekazał dyżurnemu policjant kryminalny mający w tym czasie wolne. Funkcjonariusz wyglądając przez okno, zauważył, że z samochodu, który zaparkował w osiedlowej uliczce, wysiada mężczyzna odpowiadający swym wyglądem poszukiwanemu puławianinowi. Policjant natychmiast skontaktował się z dyżurnym i funkcjonariuszami będącymi w służbie, którzy w niedługim czasie zatrzymali wskazaną osobę.

Jak się okazało, kryminalny miał rację. 21-latek trafił już do zakładu karnego za przestępstwa popełnione w przeszłości.

podkomisarz Ewa Rejn-Kozak

Policja.pl

Polska-IE: Udostępnij
Hanna Zdanowska nomi
Liczby mówią: 11 l