POLICJANCI ZATRZYMALI POSZUKIWANEGO 40-LATKA

Policjanci drogówki interweniowali wobec grupy osób, które wczoraj w godzinach nocnych chodziły po jezdni. Okazało się, że wśród nich jest poszukiwany 40-letni mieszkaniec Sopotu. Zgodnie z nakazami doprowadzenia wydanymi przez sąd mężczyzna ma do odbycia karę blisko roku pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece. Zatrzymany 40-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś zostanie on przewieziony do aresztu, gdzie odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności.


Wczoraj wieczorem sopoccy policjanci ruchu drogowego podjęli interwencję wobec grupy osób, która chodziła po jezdni Alei Niepodległości. Funkcjonariusze wylegitymowali wszystkie osoby i w wyniku sprawdzenia w policyjnych bazach okazało się, że wśród nich jest poszukiwany 40-latek. Zgodnie z nakazami doprowadzenia wydanymi przez sąd w Sopocie 40-letni mieszkaniec Sopotu ma do odbycia karę blisko roku pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece. Mężczyzna natychmiast został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Dziś funkcjonariusze z wydziału konwojowo-ochronnego przewiozą 40-latka do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Policja.pl

Polska-IE: Udostępnij
Informacja prasowa:
Jak sobie pomóc, gd