POLICJANCI ODZYSKALI SKRADZIONY SAMOCHÓD I ZATRZYMALI SPRAWCĘ JEGO KRADZIEŻY

Policjanci komendy miejskiej w Legnicy zatrzymali młodego mężczyznę, który dokonał kradzieży pojazdu marki Renault Megane o wartości 20 tys. złotych. Pojazd został odzyskany i przekazany właścicielowi. Za popełnione przestępstwo sprawca może zostać skazany na karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu otrzymali zawiadomienie o kradzieży pojazdu marki Reanult Megane o wartości 20 tys. złotych. Dzięki podjętym działaniom operacyjnym, policjanci już następnego dnia odnaleźli utracony pojazd na terenie miasta i przekazali samochód właścicielowi. Na tym jednak sprawa się nie zakończyła.

Zebrany materiał dowodowy i posiadane informacje pozwoliły na trafne wytypowanie sprawcy i w rezultacie zatrzymanie 20-latka. Legniczaninowi przedstawiono już zarzut dokonania kradzieży z włamaniem, za które kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawca jest dobrze znany legnickim śledczym z dokonywania innych przestępstw na terenie miasta.

asp. szt. Monika Kaleta

Źródło: KMP w Legnicy

Polska-IE: Udostępnij
Prezydent Higgins po
Dr Piotr Kuna: grypy
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian