PÓŁ TONY DOBROCI – GORZOWSCY POLICJANCI ZBIERAJĄ NAKRĘTKI DLA 15-LETNIEJ WIKTORII

Gorzowscy policjanci już od ponad roku zbierają plastikowe nakrętki dla młodej 15-letniej Wiktorii, która od urodzenia walczy z wrodzoną łamliwością kości. Zebranie kilkudziesięciu kartonów pełnych nakrętek pomoże młodej gorzowiance w sfinansowaniu turnusu rehabilitacyjnego. To już kolejny raz, gdy policjanci udowodnili, że mają wielkie serce i szczerą chęć pomocy każdemu, kto takiej pomocy potrzebuje.

Niespełna 15-letnia Wiktoria to młoda mieszkanka Gorzowa Wlkp., która cierpi na wrodzoną łamliwość kości. Jest kruchą, radosną i pełną życia dziewczynką. Od urodzenia miała kilkadziesiąt złamań i przeszła wiele bolesnych operacji. Większość swojego życia spędza w gipsie, będąc często pacjentką szpitali. Rodzice Wiktorii dokładają wszelkich możliwych starań, aby choroba na którą cierpi ich córka była dla niej jak najmniej dokuczliwa. Policjantki z Wydziału Prewencji KMP w Gorzowie Wlkp. bardzo mocno zaangażowały się w pomoc Wiktorii. Zwożą do jednostki worki pełne nakrętek zebranych przez policjantów pracujących na komisariatach. Dodatkowo na korytarzach w komendzie znajdują się są pojemniki do których każdy może wrzucać plastikowe korki. A tych znowu nie zabrakło – gorzowscy policjanci wspólnymi siłami zebrali kolejną partię nakrętek – tym razem o wadze blisko pół tony.  Przekazane nakrętki trafią do recyclingu, a zebrane w ten sposób pieniądze pomogą Wiktorii sfinansować kosztowny turnus rehabilitacyjny.

Pomóc może każdyWystarczy przynieść niepotrzebne nakrętki do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. i wrzucić je do specjalnie przygotowanego pojemnika, który umieszczony jest w recepcji komendy. Zachęcamy do wspólnego zbierania i pomagania. RAZEM MOŻNA WIĘCEJ!

Źródło: kom. Magdalena Ziętek

Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wlkp.

Polska-IE: Udostępnij...
Studio Dublin – 29
Premier: Od 19 czerw
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish