PLL Lot: Cyfrowa prasa dla wszystkich naszych pasażerów

W czasach gdy maile i komunikatory zastąpiły tradycyjne listy i pocztówki, pora zadbać o środowisko naturalne jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego tradycyjne papierowe gazety na naszych pokładach i w salonikach LOT Business Lounge zastąpiła przyjazna środowisku e-prasa.

Pobierz swój ulubiony tytuł

Digital Press

W trosce o komfort i bezpieczeństwo pasażerów, tradycyjne papierowe gazety i magazyny na naszych pokładach i w salonikach LOT Business Lounge zastąpiliśmy ekologiczną e-prasą.

Nasza oferta cyfrowej prasy to dostęp do najaktualniejszych wydań dzienników i magazynów z całego świata. Podróżując LOT-em zyskujesz dostęp do ponad 1000 tytułów w kilkudziesięciu językach.

Możesz je łatwo pobrać wykorzystując swój smartphone, tablet lub inne przenośne urządzenie. Dzięki tej ofercie skorzystasz z wybranych tytułów podczas całej podróży – w drodze na lotnisko, podczas rejsu, a także po wylądowaniu!

Wystarczy, że zalogujesz się podając numer rezerwacji i nazwisko pasażera i przed wylotem pobierzesz swoje ulubione tytuły. Możesz to zrobić na 36 godzin przed podróżą i aż do 6h po przylocie do portu docelowego.

Podróżując z nami masz możliwość bezpłatnego pobrania określonej liczby pozycji – limit pobrań jest zdefiniowany na podstawie długości rejsu oraz wybranej klasy podróży. Jeśli podróżujesz z przesiadką limity się łączą. Szczegóły znajdziesz w poniższej tabeli.

Sprawdź limity pobrań w poniższej tabeli:

Rejsy krótkiego zasięguRejsy dalekiego zasięguRejsy krajowe
LOT Economy Class111
LOT Premium Economy23n/a
LOT Business Class35n/a

* rejsy krótkiego zasięgu – rejsy międzynarodowe poniżej 5h
* rejsy dalekiego zasięgu – rejsy międzynarodowe powyżej 5h


Kliknij, jeśli chcesz przeczytać Regulamin, lub znaleźć odpowiedź na najczęściej zadawane pytania.

PLL LOT

Polska-IE: Udostępnij
Caspian Hope – Wri
Aer Lingus zwolni pr
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian