PKN Orlen szuka dostawcy dań gotowych na wynos do oferty gastronomicznej stacji paliw

PKN Orlen szuka dostawcy gotowych dań obiadowych na wynos, stanowiących ofertę w koncepcie Stop Cafe na jego stacjach paliwowych. Odpowiedzi na ogłoszone przez płocki koncern zapytanie ofertowe można składać do 22 maja – wynika z danych zawartych w ogłoszonym przez spółkę postępowaniu.

„PKN Orlen nieustannie poprawia swoją efektywność ekonomiczną oraz pozycję rynkową i obecnie rozpoczyna postępowanie na wybór dostawcy dań gotowych stanowiących ofertę w koncepcie Stop Cafe na stacjach paliw Orlen” – oznajmił płocki koncern w opublikowanej dokumentacji. Jak podkreśliła spółka, ogłoszone przez nią zapytanie ofertowe dotyczy „analizy rynku dostawców dań obiadowych na wynos”.

W opublikowanej dokumentacji PKN Orlen zaznaczył m.in., że zastrzega sobie prawo do dowolnego wyboru podmiotu lub podmiotów, z którymi będą prowadzone negocjacje w odniesieniu do części lub całości zakresu złożonych odpowiedzi, a także do zawarcia umowy z więcej niż jednym producentem wyłonionym w drodze negocjacji, przy czym zakres umowy może obejmować całość lub część zakresu złożonej odpowiedzi na zapytanie ofertowe.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

DlaHandlu.pl>>>

Polska-IE: Udostępnij...
Więcej sprzętu dla
Radna Ochoty: Władz
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish