Piwo ląduje przed domem

Plan łagodzenia ograniczeń przewiduje, że puby otwarte zostaną dopiero w sierpniu, ale tak długo nie chcieli czekać właściciele McKeever’s Bar z okolicy Navan.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom niektórym ze swoich klientów, Avril McKeever poinformowała, iż uruchomiono nową usługę. Chodzi o to, że piwo wprost z baru może trafić pod drzwi stałych bywalców, a wystarczy złożyć telefoniczne zamówienie. Dostarczeniem trunku nie będą zajmować się pracownicy baru, co będzie zgodne z zasadami bezpieczeństwa zdrowotnego, a piwo doleci do zamawiającego drogą powietrzną.

McKeever’s Bar wdrożył rozwiązania techniczne i zamówione piwo transportuje dronami.

Na pomysł nakierował właścicielkę baru jej siostrzeniec, który bawił się dronem na podwórku, a wtedy Avril McKeever uznała, że to rozwianie może sprawdzić się też w jej biznesie. Niedogodnością tej usługi jest to, że nie można transportować kufli wypełnionych piwem, ale butelki i puszki już tak.

Jak dodaje właścicielka McKeever’s Bar, dostarczanie piwa dronami, to trochę zabawa, trochę rozrywka, a trochę próba utrzymania więzi z klientami.

Bogdan Feręc

Źr: Newstalk

Polska-IE: Udostępnij...
Piotr Słotwiński:
Wspieramy polski biz
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish