Piotr Słotwiński: Send Love z An Post

An Post /irlandzka poczta/ dostarczyła do każdego domu/mieszkania po dwie bezpłatne pocztówki. Można je, również bezpłatnie, wysłać do bliskich nam osób na Zielonej Wyspie. Jedna z kartek jest z nadrukiem a druga pusta, przeznaczona do własnoręcznej dekoracji.

Pierwsza inicjatywa An Post w zakresie bezpłatnych pocztówek miała miejsce w marcu ubiegłego roku, podczas pierwszego okresu lockdownu. Pisałem o niej tutaj: LINK.

Jak napisano na stronie An Post: „Ponieważ nadal wspieramy się wzajemnie, pozostając osobno i zostając w domach, jest to właściwy moment aby wysłać wyrazy miłości rodzinie i przyjaciołom, zwłaszcza tym którzy mieszkają samotnie. Z przyjemnością prezentujemy nasz drugi bezpłatny zestaw pocztówek dla klientów i tym razem zapraszamy wszystkich do nadania im wyjątkowego charakteru za pomocą własnego projektu. W zeszłym roku widzieliśmy na pocztówkach wspaniałe dzieła sztuki, więc tym razem dajemy klientom w każdym wieku przestrzeń do wykazania się jeszcze większą kreatywnością.

/Powyżej: kartki z naszej skrzynki pocztowej/

Autor: Piotr Słotwiński 

Źr: piotrslotwinski.com

Polska-IE: Udostępnij
Społem chce się br
O niebezpiecznej kon
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian