Piotr Słotwiński – Donald J. Trump: Nigdy się nie poddawaj!

Książka wydana 13-lat temu, jest jedną z kilku której autorem bądź współautorem był Donald Trump. Właśnie skończyłem ją czytać. Jak wrażenia?

Arcydzieło to nie jest, ale że napisał je odnoszący sukcesy biznesmen – celebryta który został nawet prezydentem USA, warto zajrzeć. Czyta się lekko, Trump opisuje swoje biznesowe wzloty ale całą opowieść zaczyna od bolesnego upadku na początku lat 90-tych ub.w., kiedy to został praktycznie bankrutem. Jednak wykorzystując swoje umiejętności i dewizę która dała tytuł tej książce ponownie szybko wrócił na szczyt. 
Oprócz przykładów swoich biznesowych sukcesów i problemów jakie musiał pokonać by osiągnąć swój cel, Donald Trump podrzuca też czytelnikowi szereg mniej lub bardziej dobrych rad: „Nigdy się nie poddawaj, porażka nie jest wieczna, weź pod uwagę wszystkie rady a potem zaufaj sobie, oczekuj problemów a będziesz przygotowany gdy się pojawią, czasami musisz zacząć od nowa„, itd, itp. Pozornie banały ale każda z tych rad jest oparta na przykładzie różnych biznesowych inwestycji Trumpa.

Autor: Piotr Słotwiński 

Polska-IE - © MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM
Lista Przebojów Pol
Sanepid musiał odst
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian