Pierwszy całkowicie bezgotówkowy sklep

Dyrektor handlowa Elaine Carey z Three Ireland i Three UK poinformowała o zmianach, jakie nadchodzą w punktach sprzedaży tej firmy.

Operator telefonii komórkowej Three, który w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii prowadzi setki placówek, a w tych można kupić np. telefon, osprzęt i podpisać umowę na świadczenie usług telekomunikacyjnych, poinformował o przejściu na całkowicie bezgotówkowy system rozliczeń, nawet podczas drobnych zakupów.

Three w Irlandii zainwestuje 27 mln € w swoje 60 placówek, które zmodernizuje pod względem płatności, by przejść na obrót bezgotówkowy.

Zmiany wprowadzane będą sukcesywnie i punkty sprzedaży detalicznej Three, modernizowane będą pod względem płatności wraz z remontami tych placówek, a stanie się to w tym i do połowy przyszłego roku. Nowe zasady, jakimi kierować się ma Three Ireland i Three UK, wytyczać mają nową drogę, na jaką wchodzi detalista, co stanie się też, nowym stylem życia i zakupów.

Three zapowiedziało również, że wraz ze zmianami, na sklepowych półkach pojawi się wiele nowości, w tym nowe serie inteligentnych elektronicznych urządzeń domowych, gadżetów z dostępem do internetu oraz najnowsze, oferujące dużą gamę możliwości telefony komórkowe i smartfony.

Płatności będzie można dokonywać kartami bankowymi oraz telefonami i innymi urządzeniami z dostępem do sieci.

Bogdan Feręc

Źr: Three Ireland

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Polish police focus
Program szczepień d