PIERWSZE KOTY ZA PŁOTY

Pierwsza runda eliminacji do Ligi Mistrzów i Ligi Europy za nami.
Podsumowanie wyników drużyn z Polski i Irlandii.

Bardzo dobrym remisem 1:1 zakończyło się spotkanie Piasta Gliwice z BATE Borysów. Myślę, że przed rozpoczęciem spotkania taki wynik byłby uznany za sukces Piasta, ponieważ nie brakowało opinii, że Piast dostanie baty od drużyny BATE.
Cenny remis, chociaż pozostaje niedosyt, bo Piast grał bardzo dobre spotkanie.

Remis również 1:1 to wynik spotkania Cracovii z DAC 1904 Dunajska Streda. Cenna bramka na wyjeździe może się przydać w meczu rewanżowym w Krakowie.

I ostatni mecz, również zakończony remisem. Tym razem 0:0. Warszawska Legia grała wyjazdowe spotkanie z College Europa FC. Dla niewtajemniczonych przypominamy, że drużyna ta jest z pięknego Gibraltaru i ma stadion który może pomieścić całe 2000 kibiców.
Mecz ten pokazał, że w Europie nie ma już słabych drużyn.

A jak pokazały się w Europie „nasze” drużyny?

W eliminacjach do Ligi Mistrzów Mistrz Irlandii Dundalk bezbramkowo zremisował u siebie z FC Riga. Przed nimi bardzo ciężki wyjazdowy mecz.

W Lidze Europy mamy aż trzech przedstawicieli.
St Patrick’s Athletic podejmowało u siebie IFK Norrkoping. Niestety „Święci” przegrali 0:2 i będzie im bardzo trudno odrobić straty w meczu rewanżowym.
Cork City również nie wykorzystał atutu własnego boiska i przegrał z Progres Niederkorn 0:2.
Shamrock Rovers zremisował 2:2 z SK Brann na wyjeździe. Bardzo cenne 2 bramki wyjazdowe na pewno pomogą w meczu rewanżowym na Tallaght.

TC – Polscy Fani z Irlandii

foto: drew-hut.pl

Podziel się:

Rozwód: czy opieka
Prezydent z wizytą
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish
RSS
Facebook
Facebook
LinkedIn