Picie ze stoperem w dłoni to już przeszłość

Jak mawiał twórca zasad dynamiki, niejaki Newton, „każdej akcji, towarzyszy reakcja, ale o przeciwnym zwrocie”.

Tę właśnie zasadę postanowili wprowadzić w czyn właściciele jednego z pubów w południowo-wschodnim Londynie, a dokładnie w Welling. Otóż ojciec i syn, którzy prowadzą pub, również spotkali się z zasadą 90 minut, podczas których gość może przebywać w barze, a to nie podobało się im, jak i ich klientom. Tym samym pomyśleli, podumali i wpadli na wręcz genialny w swej prostocie plan, który anuluje rządowe zarządzenia.
Panowie w facebookowym wpisie informują, że swój pub wystawili na sprzedaż i zapraszają potencjalnych nabywców, by w godzinach od 11:00 do 23:00, bez konieczności umawiania się na wizytę, obejrzeli sobie wnętrza, tegoż przybytku.

W anonsie dodano, że obsługa baru będzie w dziele oglądania bardzo pomocna, więc poda nawet coś do picia, bo wiadomo, okres letni, powoduje często suchość w ustach.

Co ważne, przepisy i to w równym stopniu brytyjskie, jak i irlandzkie, nie wspominają nic o nabywcach nieruchomości, którzy muszą stosować się do zasady ograniczonego czasu przebywania w budynku, który potencjalnie chcą kupić. Tym samym w wystawionym na sprzedaż pubie, przyszli jego właściciele, będą mogli spędzać całe dnie, by oczywiście dokładnie przyjrzeć się substancji wnętrza.

Proste?

Zainteresowani „kupnem” pubu ogłoszenie znajdą TUTAJ>>>

Bogdan Feręc

Źr: Facebook

Polska-IE: Udostępnij...
Nowa normalność wg
Premier: - Mamy to!
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish