Penneys 24 godziny na dobę

Władze Penneys zapowiadają, że już wkrótce, część ich sklepów działać będzie 24 godziny na dobę.

Wybrane placówki, które znajdują się poza galeriami handlowymi, w okresie przedświątecznym, zmienią godziny pracy, aby umożliwić klientom dokonanie wszystkich zakupów. Wydłużone godziny pracy sklepów zaczną obowiązywać z dniem 1 grudnia, więc w chwili zniesienia piątego poziomu ograniczeń.

Oświadczenie Penneys:

– Zgodnie z wytycznymi rządu zamknęliśmy nasze sklepy w Republice Irlandii do 1 grudnia. Z radością powitamy wydłużenie godzin otwarcia naszych sklepów, gdy ponownie uruchomimy je w grudniu, ponieważ pozwoli nam to zaspokoić, przewidywane wyższe zapotrzebowanie klientów i pomoże skrócić kolejki, poprzez rozłożenie potencjalnych godzin zakupów na dłuższy okres. W naszych sklepach stosujemy szeroko zakrojone środki bezpieczeństwa, aby pomóc chronić naszych pracowników i klientów, w tym ścisły protokół dystansowania społecznego, ograniczenia liczby klientów w sklepie, ekrany Perspex w kasach w celu ochrony pracowników i nabywców, nakazem jest również stosowanie masek w naszych sklepach i częstsze czyszczenie wszystkich sklepowych powierzchni.

W związku z sytuacją gospodarczą w kraju detalista zawiesił też planowane otwarcie nowego sklepu w Dundrum Town Centre w Dubinie, a rzecznik firmy powiedział:

–  W świetle obecnej sytuacji, wszystkie wydatki poddawane są przeglądowi, a negocjacje wstrzymane. Naszym aktualnym priorytetem jest wspieranie naszych pracowników i biznesu w czasie tej pandemii. Nie możemy się doczekać wznowienia działalności, tak szybko, jak to możliwe, po ponownym otwarciu naszych sklepów.

Bogdan Feręc

Źr: Penneys

Polska-IE: Udostępnij
Sławomir Budzik: W
Trump wyzywa Demokra
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian