Pełna prywata

Dzisiaj z pełną premedytacją, zwrócę się głównie do osób, które rozumieją prawdziwe, bo nasze, znaczenie słów: „angielka, bigiel, ciekać, chechłać, dulawka, dudy, galancie, migawka, krańcówka, ryczka, koziełek, leberka, po prosty, szuwaks i naród z Retkini”.

Właśnie dotarła do mnie informacja, że Radio Wnet, otrzymało kolejne częstotliwości, a jedną z nich jest ta, w mojej rodzinnej Łodzi. Dlatego spieszę poinformować, że już wkrótce, prosto z Galway, w każdą środę po godzinie 15:00 i piątek po 9:00, czasu łódzkiego, będziemy mogli się spotykać na falach eteru.

Częstotliwość, na jakiej będzie można słuchać „rodaka z Retkini” to 106,1 MHz, więc zapraszam moich znajomych i nie tylko.

Na tym nie koniec dobrych informacji, gdyż już wkrótce, odpalamy nadajniki Wnet w Szczecinie na 98,9 MHz i Lublinie na 101,1 MHz.

Tu muszę wspomnieć zachód Polski, bo właśnie Szczecin, do którego uciekł wieloletni pracownik jednej z firm z Galway, a ów miał nadzieję, że uwolni się ode mnie. Nie udało się i przynajmniej w ten sposób, wciąż będę Cię molestował słownie.

Zapraszamy do słuchania Radia Wnet i Studia Dublin, które przechodzi obecnie głęboką modernizację. Działamy, chociaż w nieco ograniczonym zakresie, ale to wkrótce się zmieni, bo remont studia jest na ukończeniu, nowy sprzęt już jest montowany, a technicy, przeprowadzili pierwsze próby łączności.

Bogdan Feręc – Polska-IE/Studio Dublin/Radio Wnet

Polska-IE: Udostępnij
Sektor turystyczny w
Mirosław Matyja: Po
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian