Parafia online księdza Sikory

Ostatni czas nie był łaskawy dla dwóch świątyń w parafii ks. Krzysztofa Sikory.

Jeden z kościołów zalały wezbrane fale jeziora, drugi zaś uszkodził huragan Barra. Jednak duszpasterz, nie poddał się przeciwnościom natury i już rozpoczął drobne remonty, a planuje też większe prace, które są niezbędne, aby powrót świątyń do ich normalnego stanu, był szybki.

Możemy wesprzeć odbudowę obu pięknych świątyń, a liczy się każde euro, jakie przekazane zostanie przez wiernych, bo pomoże w zebraniu niezbędnych funduszy na ten cel.

Jak mówił w programie Studio Dublin ks. Krzysztof Sikora, udało się też stworzyć stronę internetową, na której znajdują się prezentacje 3D, ale i firmy nakręcone z użyciem dronów.

Tutaj możemy cyberprestrzennie odwiedzić parafię w Roundstone w hrabstwie Galway, Archidiecezji Tuam: roundstoneparish.ie

Rozmowa z ks. Sikorą:

arafii ks. Krzysztofa Sikory. Jeden z kościołów zalały wezbrane fale jeziora, drugi zaś uszkodził huragan Bara. Możemy wesprzeć odbudowę obu pięknych świątyń. Szczegóły tutaj.

Tutaj do wysłuchania rozmowa z ks. Krzysztofem Sikorą:

https://anchor.fm/radiownet/embed/episodes/Ks–Krzysztof-Sikora-SVD–proboszcz-parafii-rzymskokatolickiej-w-Roundstone-w-Hrabstwie-Galway-w-Archidiecezji-Tuam-Studio-Dublin–31-12-2021-r-e1cbpqp

Studio Dublin

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Studio Dublin – 31
Najlepsze „33” p
EnglishGaeligePolskiУкраїнська
EnglishGaeligePolskiУкраїнська