Ogrzej mnie – informacja ważna dla pań i panów

Udowodniono właśnie, że kobieta funkcjonuje znacznie lepiej, kiedy się ją odpowiednio ogrzeje, bo jest wtedy znacznie bardziej wydajna i w domu i w pracy.

W związku z tym można uznać, że rozgrzana kobieta szybciej posprząta i ugotuje, co powinno być dla panów informacją, iż w domu należy podkręcić termostat, żeby wszystko zrobione było na czas. No dobrze, nagrabiłem sobie, to teraz przejdźmy do badań, a te faktycznie wykazały, iż organizm kobiety funkcjonuje znacznie lepiej w wyższych temperaturach, co stanęło w przeciwieństwie do działania mężczyzn.

Panowie znacznie lepiej radzą sobie w chłodzie, czyli informacja ważna dla pań, aby partner lub mąż naprawił kran, trzeba go dobrze przewietrzyć, a idealna do tego będzie pora zimowa i wyłączone kaloryfery, kiedy domu jest znacznie poniżej 20 stopni Celsjusza.

Eksperyment na grupie kobiet i mężczyzn prowadzono w zakresie temperatur od 16,19 stopnia Celsjusza do 32,57 st. C. i panie radziły sobie w testach znacznie lepiej, wraz ze wzrostem temperatury otoczenia.

W badaniach udowodniono równocześnie, że panie i panowie, działają dobrze w różnych zakresach temperatur, niezależnie od tego, czy znajdują się w pracy, czy są w domu.

Wydajność kobiet w pracy, w tym w biurach i na taśmach produkcyjnych wzrastała, kiedy w pomieszczeniach podnoszono temperaturę, natomiast proporcjonalnie odwrotnie działo się w przypadku panów, których sprawność/wydajność wówczas spadała.

Badanie przeprowadziła grupa naukowców z Middlesex University w Wielkiej Brytanii.

Na koniec można dodać, aby wszystko zaczęło dobrze się układać pomiędzy kobietami a mężczyznami, że przed wejściem do sypialni panią należy okryć szczelnie kocem, natomiast pana wstawić na kilkanaście minut do lodówki. Reszta pójdzie jak po maśle. 😉

Bogdan Feręc

Źr: OPlos

Znajdź nas:

Ochłodzenie po ciep
Matka, ojciec, rodzi
Translate »
RSS
Facebook
Facebook
LinkedIn