Nowości w Penneys

Biuro Prasowe Penneys poinformowało, że przygotowuje się do kilku zmian, a te będą obserwowane już latem tego roku.

W komunikacie mówi się, iż trzeba wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, więc dostosować usługi do potrzeb konsumentów, a wielu z nich zmieniło swoje nawyki zakupowe podczas pandemii. To z kolei kazało podjąć decyzję o wprowadzeniu pewnych udogodnień, które mają stać się wartością dodaną dla sklepu.

Otóż latem ruszy zmodernizowana strona internetowa Penneys, która zawierać będzie rozbudowaną ofertę sprzedażową, ale jednocześnie pojawi się tam kilka innych nowości.

Do tej pory nie było na stronie internetowej Penneys możliwości zakupów w formule „kliknij i odbierz”, co część klientów uznawała za niedogodność i zgłaszała uwagi właścicielowi marki. Ów zadecydował więc, że taka możliwość pojawi się wkrótce, czyli zrealizowane zostaną postulaty klientów.

Na stronie będzie można sprawdzić też dostępność ulubionych produktów, ich stany magazynowe, ale nie będzie prawdopodobnie pełnej oferty, jaką Penneys proponuje w sprzedaży stacjonarnej, chociaż właściciel zapowiada, iż postara się, aby największa możliwa ilość produktów znalazła się w sprzedaży online oraz „kliknij i odbierz”.

Bogdan Feręc

Źr: Penneys

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
To jest zemsta! Irla
Negocjacje zbiorowe
EnglishGaeligePolskiУкраїнська
EnglishGaeligePolskiУкраїнська