Nowości w Aldi oraz Dealz

Detaliści sieciowi w Irlandii mają swój plan na ożywienie obrotów i to pomimo tajonego wciąż przez rząd kryzysu gospodarczego.

Zarówno Aldi, jak i Dealz uznały, że w tych trudnych czasach, należy inwestować w nowości, więc obaj detaliści, ruszyli z nowymi inicjatywami. Aldi zaproponował wprowadzenie kart podarunkowych, które kupić będzie można zarówno przy kasie, w dowolnym sklepie tej sieci, ale zakupić je będzie można również w formule online.

Wg Aldi, karty podarunkowe, mogą zwiększyć atrakcyjność całej sieci w Irlandii, a co się z tym wiąże, podniesie się ilość klientów. Aldi proponuje szeroki wachlarz kart, a będą one o nominałach 10, 20, 50 i 100 euro.

Nieco inną drogę na pozyskanie klientów wybrał dyskont Dealz, który zapowiedział, że już 16 lipca, uruchomi trzy nowe placówki handlowe. Pierwszy ze sklepów otwarty zostanie w Dublinie, a kolejne w Cork i Donegal. Tym samym ilość punktów sprzedaży Dealz w Republice Irlandii zwiększona będzie do 100, a nowe sklepy wygenerują dodatkowe kilkadziesiąt miejsc pracy.

Bogdan Feręc

Źr/Zdj: Dealz/Aldi

Polska-IE: Udostępnij...
Czy irlandzki rząd
Wiązówka błotna (
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish