Nowoczesny i pierwszy taki ośrodek w Irlandii

Już w poniedziałek 29 lipca otworzy się dla wszystkich nowe centrum wypoczynku i rekreacji, a to powstało w Longford.

Ten leśny ośrodek ma powierzchnię 400 akrów, na których postawiono 466 samodzielnych domków, o standardzie Woodland, Executive i Exclusive, ale znalazło się też miejsce na 30 apartamentów. Ośrodek Center Parcs Longford Forest oferować będzie swoim gościom kilka restauracji oraz wiele innych atrakcji, aby uprzyjemnić pobyt.

Centrum wypoczynku jest całoroczne, a jego główną atrakcją ma być SPA i tropikalny basen z temperaturą powietrza przez 12 miesięcy na poziomie 29,5 stopnia Celsjusza. Do tego doliczyć trzeba kryty park wodny, a ten będzie największym w Irlandii.

Osoby poszukujące odprężenia będą mogły odwiedzić gabinety odnowy biologicznej, a te będą oferować również odpoczynek medytacyjny oraz kąpiele ziołowe, zarówno zimne, jak i gorące.

Ogółem jednorazowo w Center Parcs Longford Forest zmieścić się może do 2500 gości, ale przestrzeń wspólna została tak zaprojektowana, by gwarantować dużą obfitość prywatności.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Center Parcs Longford Forest, którą jakże łatwo wyszukać w sieci.

Bogdan Feręc

Źr/Zdj: Center Parcs Longford Forest

Podziel się:

Prof. Mirosław Maty
Ile plastiku zjadamy
Translate »
Translate »
RSS
Facebook
Facebook
LinkedIn