Nowa platforma biletowa MyExpressway

Od wtorku 23/02/21 będzie można korzystać z nowych funkcji MyExpressway podczas rezerwacji usług Expressway online, na pokładzie oraz w automatach biletowych w całym kraju.

Klienci mogą teraz spodziewać się nowych funkcji:

– Rezerwacje miejsc na WSZYSTKICH trasach Expressway z priorytetem wejścia na pokład dla wcześniej zarezerwowanych klientów.

Rezerwacja miejsc na expressway.ie dla pasażerów Free Travel Scheme.

Więcej sposobów płatności na pokładzie, w tym możliwość płatności:

  • Zbliżeniowych
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Karta Leap TFI

Bilety zakupione na trasach wspólnych, w tym usługach PSO Expressway i Bus Éireann, są ważne tylko na dowolną usługę (PSO Expressway lub Bus Éireann), na którą zostały zakupione.

W zależności od dostępności – inni pasażerowie wchodzący na pokład, zostaną wpuszczeni po zajęciu wszystkich zarezerwowanych miejsc. Rozczarowania można uniknąć, rezerwując swoje podróże z wyprzedzeniem.

Jeżeli pojawia się jakieś pytania, można je zadawać pod adresem customercare@expressway.ie.

Należy pamiętać, że usługi Expressway nadal działają z ograniczoną przepustowością w związku z obecnymi ograniczeniami dotyczącymi zdrowia publicznego, a rząd radzi, aby unikać transportu publicznego, chyba że podróż jest niezbędna. Prosimy, aby przyszli pasażerowie byli zawsze uprzejmi i szanowali kierowców i innych pracowników transportu. Podczas korzystania z transportu publicznego należy pamiętać o założeniu osłony twarzy.

Z niecierpliwością czekamy na ponowne powitanie Cię na pokładzie i dziękujemy za nieustające wsparcie i mamy nadzieję, że spodobają Ci się nowe funkcje MyExpressway, które sprawiają, że pozostawanie w kontakcie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek!

Zespół MyExpressway

Polska-IE: Udostępnij
Irlandia powraca do
Bankier.pl: Fotowolt
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian