Nikodem Skotarczak „Nikoś” powraca w książce swojej ostatniej żony

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!

Słynny „Nikoś” powraca tym razem we wspomnieniach żony, która przez siedem lat była obecna w jego codziennym życiu. Edyta Skotarczak napisała osobiście książkę pt. „Nikodem Skotarczak >>NIKOŚ<< Ruletka życia”, która będzie miała premierę 18 sierpnia.

Nikodem Skotarczak urósł do miana legendy. Od dawna jest bohaterem różnych artykułów i publikacji, bardzo rzadko jednak są one zgodne w pełni z prawdą. Ostatnia żona „Nikosia”, ukazuje męża w prawdziwej odsłonie przedstawiając m.in. ich małżeńskie i rodzinne relacje. W książce zostało przedstawionych wiele ciekawych faktów i sytuacji z życia „Nikosia” nieznanych dotychczas szerokiemu gronu ludzi, co czyni tę książkę unikatem na rynku wydawniczym.

„To, że przez lata nie zabierałam publicznie głosu, doprowadziło do takiej sytuacji, iż niektórym osobom wydaje się, że są ponad prawem, moralnością i że mogą bezczelnie o mnie czy Nikodemie kłamać oraz nas oczerniać. To niedopuszczalne, aby tak ingerować w czyjeś życie prywatne i do tego jeszcze zmyślać historie i zdarzenia” – komentowała niedawno publicznie w mediach żona Nikodema Skotarczaka.

Dlatego Edyta Skotarczak przelała na papier swoje wspomnienia i stworzyła książkę pt. „Nikodem Skotarczak >>NIKOŚ<< Ruletka życia”.

Premiera książki odbędzie się już 18 sierpnia 2022 roku – obecnie trwa jeszcze przedsprzedaż. Książkę „Nikodem Skotarczak „NIKOŚ” Ruletka życia” można zakupić zarówno poprzez oficjalną stronę internetową autorki https://www.edytaskotarczak.com lub bezpośrednio na stronie sklepu wydawcy www.stingerinvestments.com oraz na Allegro. Na ten moment nie przewidziano sprzedaży stacjonarnej.

„Książka jest swego rodzaju pamiętnikiem. Opisałam w niej zarówno naszą historię, kiedy poznałam >>Nikosia<< w 1991 roku, jak i nasze wspólne życie rodzinne. Nie zabraknie perypetii Nikodema, których byłam świadkiem, a także historii z jego życia, o których mi opowiadał. Zamieściłam w książce z ogromu zdjęć kilkadziesiąt wybranych, kolorowych i interesujących, ukazujących różne sytuacje oraz niektóre z unikatowych listów, które pisał do mnie własnoręcznie Nikodem, a także jeden z listów, który pewien biznesmen napisał do >>Nikosia<<. Poprzez listy, które >>Nikoś<< sam pisał, głos zabierze niejako pośmiertnie sam Nikodem, a tego jeszcze nie było w żadnej publikacji na jego temat. Czytelnik będzie miał szansę poznać zupełnie innego >>Nikosia<< niż tego, którego często w sposób fałszywy próbują od kilku lat przedstawiać opinii publicznej pojedyncze osoby lub niektórzy nierzetelni dziennikarze” – wskazała autorka.

Czytelnicy, którzy zdecydują się zakupić książkę jeszcze na przedsprzedaży, będą mieli szansę otrzymać spersonalizowaną dedykację lub autograf od autorki oraz otrzymają 1 rozdział książki na podanego przez siebie maila od razu po złożonym zamówieniu. Poza tym książka jest obecnie w promocyjnej cenie, a także zostanie dostarczona za darmo na terenie całego kraju.

Książka ta może wstrząsnąć nie tylko Trójmiastem, ale i całą Polską…

Zobacz więcej na: https://www.edytaskotarczak.com lub https://www.facebook.com/profile.php?id=100075093286022

Źródło informacji: Stinger Investments

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!
© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Fine Gael przygotowu
Sekcja Lewacka – 0

Irlandzka trasa koncertowa Dory Goli: Galway - 13 kwietnia, Clare - 27 kwietnia, Wicklow - 18 maja, Limerick - 31 maja.

Bilety są już dostępne na stronach internetowych Monroe's Galway, Port Duggans, The Whale Theatre, Upstairs at Dolan's i przy wejściach. Zapraszamy!!!

Irlandzka trasa koncertowa Dory Goli: Galway - 13 kwietnia, Clare - 27 kwietnia, Wicklow - 18 maja, Limerick - 31 maja.

Bilety są już dostępne na stronach internetowych Monroe's Galway, Port Duggans, The Whale Theatre, Upstairs at Dolan's i przy wejściach. Zapraszamy!!!