NIE LADA GRATKA DLA MIŁOŚNIKÓW EUROVISION!

Anna Kearney z Dublina będzie reprezentować Irlandię w Polsce na „Junior Eurovision Song Contest 2019” 👏

Ania ma 13 lat, pochodzi z Foxrock w hrabstwie Dublin. Pomimo swojego młodego wieku jest doświadczoną piosenkarką. Występowała już na Broadwayu i w National Concert Hall w Irlandii.
Nie jest też pierwszą osobą w swojej rodzinie, która wystąpi na Eurowizji. Jej mama Eileen wzięła udział w konkursie z legendarną grupą taneczną „River Dance” w 1994 roku.
Piosenka, którą zaprezentuje to „Banshee”. Zaśpiewa ją w rodzimym języku Zielonej Wyspy, czyli GAEILGE! 😍

Utwór opowiada o pokonywaniu przeciwności i strachu z pomocą tych, którzy nas kochają, oraz o tym, jak możemy polegać na naszej odwadze, aby pomogła nam w pokonywaniu wyzwań życiowych.
Banshee jest irlandzkim mitologicznym duchem, o którym mówi się, że pojawia się, gdy ktoś, kogo znamy, jest bliski śmierci. W piosence jest symbolem naszych najgorszych obaw i przeciwności.
Wszyscy musimy od czasu do czasu stawić czoła Banshee z odwagą i z pomocą tych, którzy nas kochają. Możemy wznieść się jeszcze wyżej! Miłość potrafi zwyciężyć wszystko!
Przemysław ZbierońShamek w Dublinie – Radio PL
P.S.
Dzięki wygranej w konkursie w 2018 Roksany Węgiel, reprezentantki Polski – 17 Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci (ang. Junior Eurovision Song Contest) odbędzie się 24 listopada w Gliwicach. (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Konkurs_Piosenki_Eurowizji_dla_Dzieci_2019)
Więcej o konkursie:
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Konkurs_Piosenki_Eurowizji_dla_Dzieci
Oto oficjalna piosenka Junior Eurovision z Irlandii zatytułowana „Banshee” – YouTube:

Przemysław Zbieroń

Polska-IE
Tylko jeden dzień b
Feręc: Do działań
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish