Nie chciał konsul, będzie sekretarz stanu

Ponieważ Pan konsul Rzeczypospolitej Polskiej Grzegorz Sala, odmówił udziału w audycji „Studio Dublin”, udało się sprawę załatwić w inny sposób i gościem jutrzejszego programu będzie przedstawiciel Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Jak już informowaliśmy dzisiaj w tekście zatytułowanym: Znikające komentarze. Czy polskie placówki dyplomatyczne w Irlandii nie chcą być dobrze oceniane?>>>, Pan konsul Grzegorz Sala odmówił wzięcia udziału w audycji nadawanej ze Studia 37 w Dublinie w przyszły piątek, tłumacząc to brakiem czasu.

W tej sprawie poruszone zostały nasze kanały w radiu Wnet.FM i nie za tydzień, a już jutro, gościem „Studia Dublin” o godzinie 8:10 będzie sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Pan doktor habilitowany Piotr Wawrzyk.

Z sekretarzem MSZ-u Piotrem Wawrzykiem rozmawiać będzie redaktor Tomasz Wybranowski, a zapyta o kwestie głosowania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, a i podejmie próbę wyjaśnienia sytuacji, która opisana została w dzisiejszym tekście: Znikające komentarze>>>.

Zapraszamy do Państwa do wysłuchania audycji, którą w Irlandii przekazujemy za pośrednictwem łączy internetowych. Link do audycji „Studio Dublin”>>>

Bogdan Feręc

 

Polska-IE: Udostępnij...
Wg rządu, natężen
Miało być przestę
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish